Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön az új osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az új osztálytársam pedig nem is ismerem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha valakinek ismerős akkor azért van mert tegnap is feltettem ezt a kérdést de törölték mert rossz kategóriába raktam.


Hétfőn láttam először a srácot és megtetszett, olyan néznivaló :D nem beszélgettem még vele, de állandóan néz és én is őt. Ma mosolyogtunk egymásra órán, az ajtónál vagy padoknál előre enged, az utcán tök kedvesen mosolyogva köszön és rendes gyereknek látszik, de lehet, hogy van benne egy kis cigány vér. Igazából rajta nem látszik csak a tesóján egy kicsit. Apukám ilyen nagymagyar, anyám is egy kicsit és az egész családom és bennem is van ilyen, szóval ha összejönnénk akkor apám kinyírna, anyám segítene neki. Így is a féltestvérem egy cigánnyal összejött, 17 évesen szült egy gyereket, nem jár(t) iskolába és lopott is. Ezért is túl ilyenek a szüleim.

A másik meg az, hogy szerintem osztálytárssal nem túl jó így foglalkozni. Mit csináljak? Menjek oda hozzá beszélgetni? És mit mondjak neki? Vagy felejtsem el?

15/L


2012. szept. 5. 19:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A tesójának kék a szeme és tuti, hogy cigány :D

de lehet hogy csak az anyja félrekúrt és a fiú magyar apától van. Nem tudni.

2012. szept. 5. 20:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Kék szemű szőke cigány :D Nem feltétlenül rossz az összes cigány tényleg vannak normálisak is, saját tapasztalat! Nem kell az összes cigányt egybe venni az tény de a fajkeveredés az szerintem bűn :I
2012. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

lehet h néger. Érzed azt a jellegzetes cigány illatot? ha nem akkor nem az.


amúgy meg osztálytárssal ne kezdj. mi lesz ha szétmentek. egymást kerülgetitek 4évig?

2012. szept. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!