Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés előtt 1 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt 1 hónappal kijelenti a párom hogy szakít. Nekem meg elveszett több évem, és hiába terveztem, vásároltam! Hogy lehet valakit így kihasználni, hitegetni?

Figyelt kérdés

2 évig együtt csináltunk mindent! Rengeteg időt, energiát fektettem bele, az összes szabad percemben, hétvégén, hétköznap este azon voltam, hogy építgessük a közös életünket! Vásárolni jártunk hetente!

Terveztük, hogy majd együtt élünk, milyen jó lesz stb.

Persze volt stressz is meg idegesség is, neki is, nekem is a munkából kifolyólag, plusz az állandó fáradtság, e miatt volt pár konfliktus, kicsit lehet el is hanyagoltuk egymást, de ez engem nem érdekelt, tudtam hogy a fáradtság miatt van, és ha vége lesz ennek, több időnk lesz egymásra.

A ház nem közös, az ő nevén van, és anyagilag csak a belső részéhez járultam hozzá.

Erre most kitalálja, hogy ez nem működik így, hogy már nem jó a kapcsolatunk. És hogy szakítsunk!!!! Beköltözés előtt alig 1 hónappal, sőt 3 héttel!!

Mondtam neki, hogy ez így engem most egy csapásként ért, mert mit gondol, nem hiába vettem ki én is a részemet az egészből!! És hogy még is hogy képzeli ezt??? Azt mondta hogy ő visszafizet nekem mindent, de engem nem a pénz érdekel!! A pénznek semmi értéke ahhoz képest, hogy 2 évig terveztünk, mindent együtt beszéltünk meg az utolsó szögig, hogy mit hova, milyen színt, milyen csempét, mit kell kibontani, hova kell állmennyezet stb-stb!

Hát most én mit kezdjek a kettétört életemmel?

Mondtam neki, hogy most már ne azon a fél éven múljon. Össze kell költözni, és ki kell próbálni hogy milyen lesz együtt élni, mert én biztos vagyok benne, hogy minden magától helyrejött volna.

De ő csak azt mondja, hogy nem, semmi sem változna meg.

Nagyon dühös vagyok rá, és utálom magam azért, hogy szeretem őt!!

Hány hónap, vagy én lesz nekem az, amig egy ilyet feldolgozok????

Úgy érzem becsaptak, kihasználtak. (lelki kihasználásról beszélek, mert a pénz mondom semmit nem ér ahhoz képest, amit most érzek!!!)

Mi tegyek??? Hogyan dolgozzam ezt fel??



2012. szept. 5. 22:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Elég idős ahhoz, hogy közös jövőn, családtervezésen gondolkodjak. Elég idő telt el a kapcsolatunkban is ahhoz, hogy ez ideális gondolat legyen.
2012. szept. 5. 22:39
 3/36 anonim ***** válasza:
54%
komolyan ez a legnagyobb problémád, h kárba ment az együtt kiválasztott csempe? hahóó, szakítottak veled, ébresztő!
2012. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
47%
de kb 50 mondatban rinyálsz arról, h együtt választottátok ki a csempét.
2012. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

most tuti le leszek pontozva, de azt kell mondjam, nőként végigolvasva, amit leírtál itt, én is szakítottam volna veled

ez nem kapcsolat, ez ahhoz nagyon kevés

itt csak te terveztél közös jövőt

az az érzésem, hogy valakinek a nyakába erőszakoltad magad, nem volt itt szerelem, csak már nagyon szeretted volna, ha úgy írhatod a neved, h Xy né...

2012. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, biztos idegből írtál, de már a hangviteleden is érezni, hogy mennyire a párod uralkodott rajtad. Az emberek utálják, ha kisajátítják őket, ha mindig ott van a másik vele, ha mindent precízen megterveznek. Én is ezt tapasztaltam. Annyira kinyaltam a párom seggét, hogy megunt. Megfojtottam a szeretetemmel, és ez hiba volt.

Túlzottan függtem tőle, és szerintem te is így vagy vele. (már ami az írásod alapján kiderül)


Most is azon sajnálkozol, hogy milyen szegény vagy, holott el kéne kezdeni gondolkodni azon, hogy miben hibáztál. Igen, te is hibáztál, még ha ezt elsőre nem is akarod belátni. Nekem is időbe telt, mire bevallottam magamnak.


Egyébként nekem egy év volt a feldolgozási folyamat. Azóta sincs senkim, és tökéletesen boldog vagyok egyedül, bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lenne jó egy igaz társ.


Most sírj, törj, zúzz, aztán kelj fel, ne sajnáld magad tovább, és szépen lépj tovább. Idővel a pénzt jobban fogod sajnálni, mint az egész hacacárét vele, majd meglátod. :)

2012. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Én megértem mit érzel és sajnálom:-(.

Lehet, hogyha külön költöznétek, akkor rájönne, hogy mégis veled akar élni. Azt szerintem ne erőltesd, hogy költözzetek össze és majd meglátja, hogy milyen jó lesz.

Mire gondolt, hogy így nem jó a kapcsolatotok?

2012. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%

Azta! Hallod, ha egyébként is ilyen vagy, nem csoda, hogy otthagyott! Ez milyen stílus már? Te még soha nem szerettél ki senkiből, nem gondoltad meg magad, nem éreztél másképp?

És 2 év? Az lóf*sz, már bocs! Mit csináltál volna, ha 5, 8, 10, 20 év múlva találja ki ugyanezt? Csak úgy szólok neked, hogy a párkapcsolat az nem úgy működik, hogy én belerakom ezt meg azt, te meg akkor életed végéig láncolódj hozzám!

2012. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
22%

Igen, rúgjatok még bele a földön fekvőbe...


Gondolj arra kérdező, hogy jobban jártál így, mintha már lenne gyereketek, stb. Semmi előjele nem volt?

2012. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

veled alapvetően az a probléma hogy nem veszed észre, hogy az élet épp most zajlik.

az utóbbi két éved (és szerintem az egész eddigi életed) tervezgetéssel telt, és a boldog jövőről való álmodozásról.

nagyon sok ilyen embert ismerek (néha magam is ebbe a hibába esek), az ilyen típus mindig vár valamire, és közben nem veszi észre hogy az élet csak úgy elrohan mellette.


a másik, nem szabad senkitől függni, mert akkor nagyon földhöz tud vágni egy ilyen dolog.

nem szabad senki felé elvárásokat állítani.


most hiába tanácsolnék bármit, nem tudnád megfogadni, mert te most kibuktál. ezt el kell fogadni, túl kell élni, és máskor nem ennyire magától értetődőnek venni a dolgokat, mert sajnos soha semmi sem bombabiztos.

2012. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!