Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés előtt 1 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt 1 hónappal kijelenti a párom hogy szakít. Nekem meg elveszett több évem, és hiába terveztem, vásároltam! Hogy lehet valakit így kihasználni, hitegetni?

Figyelt kérdés

2 évig együtt csináltunk mindent! Rengeteg időt, energiát fektettem bele, az összes szabad percemben, hétvégén, hétköznap este azon voltam, hogy építgessük a közös életünket! Vásárolni jártunk hetente!

Terveztük, hogy majd együtt élünk, milyen jó lesz stb.

Persze volt stressz is meg idegesség is, neki is, nekem is a munkából kifolyólag, plusz az állandó fáradtság, e miatt volt pár konfliktus, kicsit lehet el is hanyagoltuk egymást, de ez engem nem érdekelt, tudtam hogy a fáradtság miatt van, és ha vége lesz ennek, több időnk lesz egymásra.

A ház nem közös, az ő nevén van, és anyagilag csak a belső részéhez járultam hozzá.

Erre most kitalálja, hogy ez nem működik így, hogy már nem jó a kapcsolatunk. És hogy szakítsunk!!!! Beköltözés előtt alig 1 hónappal, sőt 3 héttel!!

Mondtam neki, hogy ez így engem most egy csapásként ért, mert mit gondol, nem hiába vettem ki én is a részemet az egészből!! És hogy még is hogy képzeli ezt??? Azt mondta hogy ő visszafizet nekem mindent, de engem nem a pénz érdekel!! A pénznek semmi értéke ahhoz képest, hogy 2 évig terveztünk, mindent együtt beszéltünk meg az utolsó szögig, hogy mit hova, milyen színt, milyen csempét, mit kell kibontani, hova kell állmennyezet stb-stb!

Hát most én mit kezdjek a kettétört életemmel?

Mondtam neki, hogy most már ne azon a fél éven múljon. Össze kell költözni, és ki kell próbálni hogy milyen lesz együtt élni, mert én biztos vagyok benne, hogy minden magától helyrejött volna.

De ő csak azt mondja, hogy nem, semmi sem változna meg.

Nagyon dühös vagyok rá, és utálom magam azért, hogy szeretem őt!!

Hány hónap, vagy én lesz nekem az, amig egy ilyet feldolgozok????

Úgy érzem becsaptak, kihasználtak. (lelki kihasználásról beszélek, mert a pénz mondom semmit nem ér ahhoz képest, amit most érzek!!!)

Mi tegyek??? Hogyan dolgozzam ezt fel??



2012. szept. 5. 22:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok abban, hogy én jóval idősebbe vagyok úgy Tőled, mint a válaszíróktól. Ezt csak azért jegyeztem meg, mert sok mindenen mentem már keresztül az életben. Az első szerelmemben legalább akkorát csalódtam, mint Te, úgy éreztem belehalok, a második kapcsolatból házasság lett és született egy kislányom, öt hónapos volt a kislányom mikor vége lett a házasságnak. Azóta egyedül vagyok stb........

Mélyen együtt érzek Veled, de kérlek ne rágd magad! Nagyon nehezen és hosszú idő szükséges hozzá, de fel lehet ". és kell is " állni.Jó egészséget és mielőbbi megnyugvást kívánok.

2012. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
36%

ezen az oldalon nagyon menő a felvágós ugyanmár miazakétév mikornekem 10meg15b@szódott el

én tök megértem a kérdezőt én csak 21 vagyok, de egy 3 éves kapcsolatom veszett oda, nagyon nagyon magam alatt voltam, hetekig alig ettem alig aludtam, dolgozni alig tudtam bemenni hulla voltam stb

sajnos tanács nincs rá, max a szokásos, az idő mindent megold, add ki a dühödet, szomorkodj kicsit, sírd ki magad, ne keresd őt, és ne hagyd hogy keressen, túl kell élned a gyászidőszakot

sok sikert hozzá!

21L

2012. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
56%

Na remélem kérdező sokat tanultál most ebből a rossz tapasztalatból.


Először is,most, hogy túl vagy egy 2 éves tervezésen, fogadd meg a tanácsom és ne legyél együtt 4-5-6 meg sok évet úgy egy hapsival, hogy se lakás se házasság, se semmi. Tinédzserkorban,gimis kapcsolatban, még talán egyetemi-főiskolai évek elején el lehet játszani a járogatást meg a tervezgetést pár évig, de amikor munka van és jövedelem,akkor tényleg 2 év a max,amit pazarolni érdemes egy kapcsolatra úgy, hogy nincs összeköltözés se eljegyzés se semmi. Sokan belebuknak, hogy 5-6-7-8-10 évig vannak csak úgy együtt minden nélkül.Ez az egyik.(tele vagyok ismerősökkel, akik már 6 éve együtt vannak és se gyereket,se esküvőt nem akar a hapsijuk,de kényelmesen vannak,mert a nőjük kiny/lja a seggüket).


A második dolog. Első szerelem.Mindent most tapasztaltál meg egy emberrel.De ne búsulj, jön még sokkal jobb férfi is az életedben. Ha abból az aspektusból nézem az írásod, hogy az exhapsid, egy béna sz/r alak volt amiért hónapok óta hagyta, hogy álombaringatottan tervezgess vele,miközben veszed a sok cuccot az új kérójába, akkor azt mondom, hogy jól jártál. Valószínűleg tök régóta tudta, hogy valami nem stimmelt, csak egyszerűen nem volt gerince elmondani neked. (Szóval egy gyenge alak) Lehet ő maga sem tudta, csak apránként rakta össze magában azt, hogy nem szeret már és nem akar téged. Legalább bevallotta, hogy nem akarja a dolgot és nem akkor dobott,mikor már mással járt félre. Bár nagyon valószínű, hogy kiszeretett belőled, mert időközben már máshol kavarognak az érzelmei, más lehetőségeket lát és máshol.


A harmadik dolog. Ezekután gondolkozz el, hogy mit tennél, ha sírva könyörögne a bocsánatodért,és azt kérné felejtsd el amit mondott és menj vissza hozzá. Remélem nemet mondanál!(márcsak azért is,mert nem lehet játszadozni mások érzelmeivel és csak azért hívna vissza magához, mert akiért időközben tepert, az mégsem jött össze neki és te lennél a mentőöve).

2012. szept. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%

2 év túl rövid ahhoz szerintem hogy össze kelljen költözni.

én a legjobb barátnőmet 6 év alatt nem ismertem ki úgy ahogy kellett volna pedig kis túlzással minden napot együtt töltöttünk.

elég durva volt mikor kiderült milyen álnok kígyó, na mindegy.

vesztettél meg derékba tört az életed? mégis miért, mert elment mellőled egy olyan ember aki nem szeretett, nem illett hozzád? mert tanultál tőle igen sokat, hogy nem szabad tervekkel, álmokkal a földtől elrugaszkodni hanem józannak kell maradni?

szerencsés ember ezt tizenévesen elsajátítja az első habos-babos szerelmecske végekor.

közös jövőt akkor kell tervezni ha a másik fél bebizonyította hogy érdemes rá. ha nem tökölt, jött a gyűrűvel és oltár elé vezetett, de minimum kijelentette hogy az egész életét veled akarja leélni és ez hótt komoly.

az én unokatesóm 5 évig h.lyített egy csajt mert ilyen naiv volt, azt hitte 1 év összeköltözés után majd lagzi meg gyerekszülés...hát nem, csak őlusta pasijának kényelmes volt hogy főznek, mosnak rá és mindig van szex.

mert ő is így agyonszerette a gyereket meg csicskult. nem kell csicskulni, méltóság kell kéremszépen és akkor majd lehet várni a tiszteletet a másiktól.

ott szúrtad el hogy hagytad hogy rávegyen a beköltözésre. ki kell kötni hogy csak úgy lehet ha már biztos minden. mint amit felsoroltam.

nem szabad bedőlni, a pasik nagyon tesztelgetősek! ez alapján szűrik le ki feleségnek való és ki nem, ki az akiért küzdeni kell és aki ugrik rögtön mindenkinek a költözéséhez egy fillér nélkül!

2012. szept. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező azonnal visszamenne a hapsihoz, ha az csak egyet füttyentene.


Amúgy tényleg tesztelgetősek vagyunk ilyenkor. A nők társkeresésnél tesztelnek, a férfiak összeköltözés/házasság előtt. Mert mint tudjuk, egy nő akkor magabiztos, ha házas, egy férfi addig magabiztos, míg nem házas.

2012. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
75%

Ha elolvasod a kérdésedet, akkor ott van a válasz, hogy MIÉRT hagyott el.


"! Rengeteg időt, energiát fektettem bele, az összes szabad percemben, hétvégén, hétköznap este azon voltam, hogy építgessük a közös életünket! Vásárolni jártunk hetente!

volt stressz is meg idegesség is, neki is, nekem is a munkából kifolyólag, plusz az állandó fáradtság, e miatt volt pár konfliktus, kicsit lehet el is hanyagoltuk egymást, de ez engem nem érdekelt"


Ebböl egyértelmü, hogy teljesen a ház kialakitásával voltál elfoglalva, szerencsétlent ezzel nyúztad állandóan - még a hétvégéket is vásárlással kellett töltenie, ahelyett, hogy egymással és a kapcsolatotok erösitésével lettetek volna elfoglalva.

Senki nem használt ki téged, te estél túlzásokba - és most ennek az eredményét láthatod.

HA ennyire kisajátító vagy, és nem vagy tekintettel másra, akkor nem várhatod el, hogy Ö RÁD jobban tekintettel legyen.


Még jól jártál, hogy csak két év az, amit ebbe fektettél, ilyen fiatalon eleve semmi esélyed még tartós kapcsolatra. Zàrd le amgadban a dolgot, örülj, hogy a volt párod legalább a ráköltött összeget hajlandó megtériteni, tanulj a hibáidból és legközelebb vislekedj okosabban.

2012. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Most offolni fogok, de az utolsótól kérdezném, fiatalon miért nincs esély tartós kapcsolat kialakítására? Ezt nem értem...hát akkor 40 évesen kezdjen el tervezgetni? Vagy mégis mikor?
2012. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Utolsó, attól függ, mit nevezünk tartós kapcsoaltnak. Az összeköltözést? Millió példát tudok mondani, hogy ez nem jelenti azt. Pár év járást? Hát ez sem az.
2012. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

ma 10:14-es: amiért ezt irtam, az az, hogy aki ennyire fiatal, mint a kérdezö, az még rengeteget változik, meg valószinüleg a barátja is, ugyanis 30 alatt még jóformán seknike sincs kialakulva a személyisége.Ez változás viszont a legtöbb esetben nem egyfelé alakitja a két embert, és igy pár év múlva kiderül, hogy nem illenek össze, mert más az elvárásuk. Ezért is van az, hogy a legtöbb tizen-, huszonéves kori kapcsolat néhány év múlva tönkremegy, és szakitanak.

Ritka esetben elöfordulhat természetesen, hogy véletlen mégis egyfelé változnak, de ez igen valószinütlen.


Ha nem hiszed, nézz körül, hogy hány olyan kapcsolatot ismersz, ahol ilyen fiatalon jöttek össze és mégis hosszabb ideig JÓL megvannak egymással. (Mert természesen elöfordul olyan is, hogy X éve együtt élnek, de csak kényszerböl vagy megszokásból.)

2012. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
28%

Igenis ismerek olyan embereket! És nagyon jól megvannak.

Nagyon elszomorítottál most. És remélem magamnak bebizonyítom, hogy nincs igazad. 20 éves vagyok, de érzem magam annyira érettnek és komolynak, hogy nem kell nekem már más az életben, csakis akivel együtt vagyok.

Igenis sikerülhet, és létezik az ilyesmi. Tény, hogy vannak, akiknél nem sikerül, de csak azért, mert nem csinálnak semmit, hogy a jó kapcsolat fent maradjon. Én teszek érte, és úgy érzem a párom is. Majd meglátjuk, de ne legyen igazad!

2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!