Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez arra utal, hogy pedofil,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez arra utal, hogy pedofil, és félnem kéne tőle?

Figyelt kérdés
Volt tanárommal sokat beszélek a facebookon..kedves persze minden...mindig rámír.egyik este olyan fél2körül mondta halál komolyan hogy menjek vele sétálni,azt hittem viccel,de ő teljesen komolyan gondolta mert a további napokban többször is rákérdeztem.egyéb okok miatt más suliba mentem.most meg azzal nyaggat hogy találkozzak vele.Barátaim szerint ez egy pedofil és ne álljak vele szóba.anyukám akkor kiakadt mikor megtudta hogy rámír.barátom egyenesen már megakarja keresni.15/lány vagyok hogy látjátok?

2012. szept. 6. 20:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

De a kislányoknak fél kettő körül már rég az ágyban a helyük.

2012. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
meg ebédeljek vele..egyik rokona sport kört tart,menjek és megéz..ilyenek...
2012. szept. 6. 21:17
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Eljössz velem sétálni? Még nincs Éjfél se:) Ha tovább zaklat, jelentsétek fel.
2012. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszem hogy pedofil hajlamai lennének valószínűleg többnek nézel ki a korodnál...a mai lányok 2-3 évvel idősebbnek néznek ki.A lényeg hogy ne engedj neki,kerüld.
2012. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Tisztára lolicon az ürge. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, míg nem lesz késő.
2012. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Hm...

Azért ez elég gáz.

Tegyük fel a) eset.

Csak te tetszettél neki, mert szép vagy, vagy akármi. Nálad próbálkozott, mert miért ne, nem jött be, letiltottad stb. Innentől sok egyéb dolgod nem nagyon van.

De ha b) eset.

Tényleg pedofil. Akkor nem csak nálad fog leragadni. Akkor lesz más, aki lehet, hogy nem is mond neki nemet, és ki tudja miket művelhet? Túl sok beteg ember van, akiket észre sem veszünk magunk körül, mert nem is néznénk ki belőle, és pont egy tanár esetében azért tényleg gáz ez az egész, én lehet az iskolaigazgatónak mellékelném a leveleit, meg mindent, hogy nézzen a körmére, mert ha valóban pedofil, te hiába úsztad meg, a többiek nem feltétlenül fogják, és nem hiszem, hogy tudnék nyugodt szívvel aludni, hogy talán egy lányt miattam tesz tönkre, mert én cs.esztem szólni róla.

Az egész gáz amúgy is, egy 27 éves pali eleve ha még nem is tanár mit akar már egy 15 éves még szinte gyerek lánytól???

Utálok minden ilyen gyerekzaklatót, meg hasonlókat, nálam ez elég érzékeny téma, szóval... Lehet én vagyok túl agresszív, de akkor is.

21L

2012. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az azért nem jó ötlet, hogy az igazgatónak szólsz róla. Mert lehet, hogy rohadtul nem is ez van a dologban, hanem valami tök más, vagy félreértés az egész, ki tudja. És akkor gyakorlatilag h*lyét csinálsz magadból és sz@rt keversz. Bár tényleg elég gyanús, ha nem volt neki úgy jó, hogy haverokkal mentek. (De végülis még az is benne lehet a dologban, hogy olyas valamit akarna megbeszélni, amit nem neten szeretne, és négyszemközt.) De neked kell őt ismerned, a te tanárod volt, szóval azért csak emlékszel arra, hogy milyen volt veled/ a lányokkal a volt sulidban nem? :) Szóval nem tudom. De az biztos, hogy én akkor se szólnék senkinek abból a suliból. Sem tanárnak, főleg sem az igazgatónak.

De a Te döntésed, kedves Kérdező!

2012. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha félreértés?

Akkor biztos van jó magyarázata arra, hogy miért csábít 15 éves lányokat kettesben sétafikára, úgy hogy barátok nem jöhetnek...

Eleve mit számít neki, hogy beég, úgyis elment másik iskolába, senkivel nem fog találkozni... Vagy küldj egy névtelen levelet/emailt, és ennyi. De ha TÉNYLEG pedofil, és akár egy csajt is megerőszakol, vagy kihasznál, vagy bánt, te tudnál utána nyugodt szívvel aludni, hogy te ezt gondolhattad volna, és NEM szóltál róla?

Mert én biztos nem...

2012. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

Aki egy 15 éves formás cicis feszes testű csajra bukik az minden csak nem pedofil, mivel a pedofilok a fejletlen gyerek testű személyek iránt éreznek vonzalmat, a legtöbb 15 éves pedig már izgatóan nőies külsejű! Elég csak bemenni a városba délután 3 körül!


Az lehet h nem százas v szociopata, ha a ragaszkodása beteges, de ha csak érdeklődik, abban semmi rossz nincs.

2012. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy fogalmi félreértést tisztázandó: aki 14. életévét betöltött egyéntől akar valamit, az sem törvényileg, sem orvosilag nem pedofil, és ha történne is valami, még csak megrontás sem lenne, ugyanis a beleegyezési korhatár idehaza 14 év. A pedofília meg egészen mást jelent. Egy pedofil nem 15 évesekkel akar beszélni, hanem 8-10 évesekkel dugni.

A másik dolog: mindketten szabad állampolgárok vagytok, és megillet titeket - őt is - a kommunikációhoz való alapjog. Ha nem zaklat, nem erőszakoskodik, akkor semi törvényt vagy jogszabályt nem sért.

Zavar, hogy rád ír? Mondd meg neki. Vagy hát ha le van tiltva, akkor már nem, de meg kellett volna mondanod. Meg kellett volna mondanod, hogy álljon le. Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha annyira zavar, akkor miért beszélgetsz vele olyan sokat? Nem anyut meg a barátodat kell ráuszítani, hanem megmondani, hogy nem akarsz vele beszélni, és kész. Sok problémát meg lehetne oldani, ha az emberek kicsit többet kommunikálnának.

Mi van, ha az egész csak félreértés? Ha csak egyszerűen szereti a társaságodat, és mondjuk a barátjának tart? Kicsit infantilis a pasas, de semmiképp nem pedofil.

Főleg ha te meg azt kommunikáltad le, hogy bírod őt. Mert úgy erre lehet következtetni.

De mindenesetre először is nyisd ki a szádat, és ne csak anyuci meg a barátod előtt, hanem mondd meg neki, hogy nem akarod vele tartani a kapcsolatot. Aztán meg egyszerűen: nem kell vele beszélgetni. Most ha te naphosszat vele chatelsz, akkor min csodálkozol? Szóval lehet, hogy nem csak őt kell okolni a kialakult helyzetért.

Egyébként a fél 2 az ájszaka vagy délután fél 2? :D

2012. szept. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!