Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez arra utal, hogy pedofil,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez arra utal, hogy pedofil, és félnem kéne tőle?

Figyelt kérdés
Volt tanárommal sokat beszélek a facebookon..kedves persze minden...mindig rámír.egyik este olyan fél2körül mondta halál komolyan hogy menjek vele sétálni,azt hittem viccel,de ő teljesen komolyan gondolta mert a további napokban többször is rákérdeztem.egyéb okok miatt más suliba mentem.most meg azzal nyaggat hogy találkozzak vele.Barátaim szerint ez egy pedofil és ne álljak vele szóba.anyukám akkor kiakadt mikor megtudta hogy rámír.barátom egyenesen már megakarja keresni.15/lány vagyok hogy látjátok?

2012. szept. 6. 20:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%
17-es vagyok. 20-nak abszolút igaza van!!! És nem értem egyet a másik hozzászólóval. Szerintem még névtelenül sem kéne írni, fölösleges. Egyébként is az szerintem, de névtelenül meg végképp, hisz akkor még bizonyítani sem tudod. És én az igazgató helyében nem is nagyon foglalkoznék a leveleddel, ha anonim, ha nem. Hisz semmi konkrét bizonyítékod nincs, hogy tényleg "azt" akarta volna. Ráadásul tényleg nem lenne törvénysértés, csak akkor lett volna ez probléma, ha még a diákja lennél. Ez így h*lyeség, nem kell írni. És tényleg jobb lett volna, ha vele beszélsz (facebookon) akkor, amikor még nem tiltottad le.
2012. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
*értek
2012. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!