Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy hülyeség az igazit keresni? Jobb leállni mással "nincs jobb" alapon?

Figyelt kérdés
Nem értem az embereket. Azt mondták az én elvárásaimnak megfelelő pasit a büdös életbe nem találok. Igen, nagyon nagyok voltak az elvárásaim, 7 évig voltam egyedül, de aztán meglett az "igazi". Azóta már együtt tervezzük az életünket, tökéletes minden, mivel teljesen passzolunk, így sosem veszekszünk, mindig minden tökéletes. Mások meg fél évet sem bírnak ki és leállnak egy akármilyen emberrel aki külsőre megtetszik nekik, aztán csodálkoznak ha pár év múlva tönkremegy a kapcsolatuk, mert egyáltalán nem valók egymáshoz. Ennek mi értelme? Hiszen ez előre látható. Vagy csak én vagyok olyan aki tökéletes kapcsolatot akar? Mások nem?
2012. szept. 7. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
amig keresed az igazit,jól érezheted magad azesélyesekkel is....
2012. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem akartam tökéletes kapcsolatot,nem voltak baromi nagy elvárásaim sem.Hamar megtaltam az igazit szépen összecsiszolódtunk és szépen boldogan élünk,több mint 10éve.


Akinek magas elvárásai vannak azzal sincs gond szerintem,bár azt gondolom egy idő után mérlegelni kell.Barátnőm 10éve keresgél mert nem talál magának megfelelő partnert,ilyenkor azért magába kellene néznie az embernek szerintem.

2012. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy az egyben azt éltem át,amit Te,csak én 6 évet vártam.

Mindenki azzal jött,hogy áh,nagyon magasak az elvárásaim. És igazuk volt! De nem az történt,hogy én adtam alább,hanem inkább úgy mondanám,felfejlődtem az elvárásaimhoz. Inkább ismerkedtem óvatosan, barátkoztam,semhogy beleugorjak bármilyen bohóckodásba. És türelmes voltam,hiába zokogtam már sokszor,hogy a húszas éveim közepén csak "randizom" és kávézókban ülve hallgatok férfiakat,amint a munkájukról beszélnek. Nehezen nyitottam a férfiak felé,pedig alapjáraton egy barátságos,nagyszájú figura vagyok.

Viszont amint megértettem,hogy fel kell nőnöm az elvárásaimhoz,meglett az eredmény. Változott a kisugárzásom,ahogy magamra találtam, és inkább voltam türelmes... szerintem igenis érdemes ARRA az emberre várni,aki az IGAZI. Megtanultam,hogy ne hallgassak másokra: volt egy "ideálom",egy "álmom", türelmes voltam,sokat változtam és változtattam a szemléletmódomon (pl a külsőségekkel kapcsolatos elvárásaimból leadtam,nem volt egy bizonyos szemszín-hajszín-testalkat típus),és igenis törekedtem rá,hogy mielőtt valakivel kapcsolatba kezdek,megismerjem. Nem is tudom megszámolni,hány számcsere-kávé-telefonálgatás-csók - típusú dolgon mentem át heteken keresztül,míg egyszer csak ott volt Ő. Megismertem,megszerettem, és a mai napig együtt vagyunk,közös jövőt,kisbabát tervezünk. Ez volt a vágyam mindig,és megérte várni és jó irányba változni ezért! :)

2012. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen költői a kérdés, hiszen benned nincs kétely, meg is válaszoltad magadnak. csak olyanokat keresel, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint te. itt vagyok :). ettől függetlenül olyan nincs, h egy kapcsolatban mindig minden tökéletes... ha ezt elhiszed, ugyanúgy nem látod reálisan a kapcsolatok dinamikáját, mint azok, akik "csak úgy leállnak akármilyen emberrel", mert nem akarnak egyedül lenni.
2012. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, hogyan tudhatnám meg, hogy mi a kedvenc kajám, ha hét évig éhezem.
2012. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!