Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a pasiknak?

Figyelt kérdés

Szóval voltam mostanában bulizni/szórakozni barátaimmal, ilyen beülős, iszogatós bulikról van szó. Nem vagyok az az annyira kiöltözős lány, de azért mindig alkalomhoz illően öltözködöm, csak hát nem veszek fel ilyen koktélruhát stb. egy buliba. Sminkelni sem nagyon szoktam. A hajamat megcsinálom is megcsinálom.


Szóval a probléma az, hogy sosem érdeklődnek a fiúk, pedig nem iszom magam annyira részegre (mert ugye sokszor kifogás az, hogy egy lány ne igyon), mindig vidám vagyok, jól érzem magam a buliba és beszélgetni is szoktam sokat. Akikkel voltam pl. bulizni, ozzájuk meg odamennek, mert utólag/másnap elhívják őket vhova meg ilyenek.

Néha olyan rosszul esik, pedig szerintem nem vagyok csúnya meg kedves is vagyok :(


Jah és őszinte véleményt kérek, hogy mit változtassak, nem azt, hogy privátba írjon vki


2012. szept. 7. 16:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Most nem a sminkről van szó, tapasztalat alapján azt marhára letolják, inkább az összehatás legyen jó. De mondjuk viselkedésbe, ti kikhez mentek oda? Mert a fehér pólós barátnőm tényleg jófej, szép is, nem is csodálkozom, hogy odamennek hozzá, de volt olyan is, hogy egyik nem a legszebbek közé tartozó bnőmhöz is odamentek, pedig szerintem nem a legjobb társaság, mert elég beképzelt, az a tipikus okoskodó fajta(ez most nem bántás vagy lenézés, csak hát tényleg ilyen) és hát nem is szép.


Nem egyéjszakás kalandot keresek, mehg igazából nem is kapcsolatot, csak simán visszajelzéseket.

2012. szept. 7. 19:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy furán mész. Ha esel-kelsz a tűsarkú cipőben akkor ne csodálozz:P


Elmondom mi a nagy trükk, ők adnak jeleket, te pedig nem.

Viszamosolyognak, odanéznek, utánanéznek, stb, stb, ösztönösen vagy tudatosan lényegtelen.

Te meg rádnéz egy férfi elszaladsz.

Mondjuk azt nem tudom hogy csinálod a tűsakú cipődben ha nem tudsz benne menni:P

2012. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem megyek furán, meg amúgy sem megyek kocsmázni magassarkúban, meg senki más. És nem a jelekről van szó, mert itt senki sem pasizni ment oda, csak simán egy társaság össze ült egy asztalnál, iszogatunk ilyesmi, menni max. csak WC-re, a pulthoz vagy a zenegéphez szokás
2012. szept. 7. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!