Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú többször feltűnően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú többször feltűnően néz, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy suliba járok egy eléggé cuki sráccal és sokszor szokott engem nézni....2 évvel idősebb nálam....személyesen csak párszor beszéltem vele de fészen annál többet!

Közel lakunk egymáshoz és a nyáron egy találkára is elhívott(de nem mertem elmenni egyedül)

szerintetek tetszem neki?

és ha komolyabbra fordulna a kapcsolatunk, akkor mit mondjak a közös barátunknak, aki régen (meg talán most is )szerelmes belém?



2012. szept. 7. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
francba azthittem én vagyok a fiú a kérdésben:D
2012. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
xD
2012. szept. 7. 20:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Látszik hogy nő vagy

Azért ez már elég egyértelmű nem? És akkor a lányok csodálkoznak hogy a fiúk megtorpannak mikor már szívét lelkét kitette neked, de számodra még mindig nem világos :\ na nemár |:

2012. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Szerencsétlent biztasd már kicsit...

2012. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jóvan xdézzél


van egy csaj a suliban akit megnéztem már többször feltűnően és amikor a barátnőjével volt mintha észrevettek volna (mármint nem amikor néztem hanem megtetszettem nekik lehet)

2012. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

és hogy?

ha csak úgy odamennék és elkezdeném mondani h "szia, szimpi vagy nekem....nem akarunk ezt meg azt csinálni együtt...stb"

????

2012. szept. 7. 20:46
 7/15 A kérdező kommentje:
elég gáz lenne ha csak így odaállítanék hozzá.....
2012. szept. 7. 20:49
 8/15 anonim ***** válasza:

nem lenne gáz.

legalább látná hogy őszinte vagy

2012. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát ha nem is így...de azért utalhatnál neki arra,hogy neked is bejön..meg ha már nem mentél el az ő kezdeményezte találkára hívd most te...bár lehet ez túl sokat dobna az önbizalmán...de akkor egyértelmű lenne sz.tem neki is ,hogy nem csak az ő oldaláról van az érdeklődés...de adj neki jeleket ,mert ha sokáig nem csinálsz semmit egy idő után ráun és továbblép,mert azt hiszi,hogy hidegen hagy téged az ő közeledése..
2012. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én pl pozitívan értékelném ha ezzel a szöveggel elém állnál. Fontos az őszinteség, ne csak félreértelmezhető jeleidből kelljen találgatnia szegény srácnak.
2012. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!