Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú többször feltűnően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú többször feltűnően néz, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy suliba járok egy eléggé cuki sráccal és sokszor szokott engem nézni....2 évvel idősebb nálam....személyesen csak párszor beszéltem vele de fészen annál többet!

Közel lakunk egymáshoz és a nyáron egy találkára is elhívott(de nem mertem elmenni egyedül)

szerintetek tetszem neki?

és ha komolyabbra fordulna a kapcsolatunk, akkor mit mondjak a közös barátunknak, aki régen (meg talán most is )szerelmes belém?



2012. szept. 7. 20:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ......

de kicsit félek, mert 1 éve ugyan így éreztem egy másik fiú iránt......

de miután kétszer-háromszor együtt láttak minket, az ő osztálya(1 évvel idősebb) elkezdte terjeszteni h együtt vagyunk.....(pedig a sulin kívül még csak nem is taliztam vele)

és az a fiú aki most teszik ..nem igazán mondható menőnek...(inkább az a tanulós fajta)

emiatt elítélnének engem mások? (hogy egy kevésbé menő fiú tetszik?)

2012. szept. 7. 21:07
 12/15 anonim ***** válasza:
jaj...ha neked mások vélemény számít rólad,akkor jobb ha senkivel nem jössz össze ,mert akik irigykednek rád azoknak tök mindgy kivel jársz úgy is találnak valami pletykálni valót...ha ez számít akkor sose legyél senkivel,mert elítélhetnek miatta...nekem sokkal szimpatikusabb lenne így a srác,hogy tudnám hogy van egy kis sütnivalója és nem csak a flegmaság meg a hülyeség megy neki...
2012. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen ki mit terjeszt. A féltékeny emberek úgy is csak rosszat akarnak. Ha pletyka miatt nem jöttök össze, akkor el is érik céljukat. Ha szeretitek egymást, akkor legyetek együtt.
2012. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a bízatátást ....

és rem h sikerülni fog :)

2012. szept. 7. 22:15
 15/15 VVMMvvmm ***** válasza:
Ez a kérdés és kiegészítés logikailag hülyeség.
2012. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!