Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretem, pedig nem is ismerem?

Figyelt kérdés
Nem csak vonzódok hozzá, hanem érzek is valamit iránta...

2012. szept. 7. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. 2-3 hét kell legalább ahhoz,hogy beleszeress egy emberbe. Anélkül,hogy nem ismered lehetetlen dolog. Nem vagy tisztában a vonzódás és a szerelem szavakkal illetve érzéssel.
2012. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

ki ő sztár? vagy valami ratyi magyar celeb?


vagy egy srác akit csak láttál valahol? vagy azért tudod a nevét is?

2012. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemtudom, hogy mért van ez, de velem is ugyan ez van.

Megismerkedtem egy pasival itt gyakorin 3 hete, még nem találkoztunk. De nagyon belé zúgtam, fogalmam nincs mért.

Valami nagyon megfogott bent. Pedig rám nem lehet mondani, hogy tini vagyok, mert 21 múltam :D

2012. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
suli
2012. szept. 7. 20:53
 5/8 ASOT ***** válasza:
óóó suli akkor tudod ki ő , csak nem beszéltél vele eddig és köszönő viszony sincs,?
2012. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nincs
2012. szept. 8. 10:16
 7/8 A kérdező kommentje:
egyszer úgy érzem, hogy szeretem, másszor úgy, hogy utálom, de közben tudom, hogy NAGYON SZERETEM
2012. szept. 8. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit többet is mondhatnál, fiú vagy lány vagy? Köszöntök, vagy nem, jól elvagytok, nézitek e egymást, vagy mi? Mert így nem sokat tudunk segíteni.
2012. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!