Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Legyen a fiú udvarias,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Legyen a fiú udvarias, vagy inkább bunkó?

Figyelt kérdés

Én általában előreengedem a csajokat,kinyitom nekik az ajtót ,felemelem a táskáját stb...volt aki mosolyogva megköszönte,de volt aki rám se nézett,teljesen hidegen hagyta a dolog.Ez akkor most bejön nektek lányok? Vagy csörtessek be az ajtón,olyan "macsó" módra,mindenkin átgázolva? Melyik a jobb? 16/F

(attól még hogy udvarias vagyok,nem vagyok lúzer,magas vagyok,izmos)



2012. szept. 7. 22:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
Legyél udvarias, de ne nyomisan. Én utálom ha valaki bunkó...
2012. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki bunkó, te ne legyél az. Normális párt/barátnőt, akárkit csak úgy talalász, ha udvarias leszel.
2012. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen az ha valaki nyomisan udvarias? O.o
2012. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
UDVARIAS.de nem kell tulzásba vinni,az ajtoba szerintem alap hogy elore engedsz,de nekem az már sok ha mondjuk a széket is kihuzzak egy etteremben.
2012. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
küldj magadrol képet!: )
2012. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minek?
2012. szept. 7. 23:04
 7/12 anonim ***** válasza:
igen kb én is ilyen vagyok. és sz@rok a többi srácra vagy barátaimra. rám mondják hogy papucs, csak azért mert nekik eszükbe se jut előre engedni egy csajt vagy valami.
2012. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy észre vettem,azt szeretik mondani,hogy nekik normális kell,közben meg a bunkókat szeretik.
2012. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mondjuk ez sokszor igaz, még maguknak sem igazán vallják be hogy a bunkóbbak kellenek nekik. ezekre mondják tipikusan hogy a "rossz fiúkat" szeretik...
2012. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én imádom ha valaki ilyen mint te
2012. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!