Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha több férfi érdeklődik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több férfi érdeklődik, honnan fogom tudni, hogy ki számomra az igazi?

Figyelt kérdés
2 komoly kapcsolat után egyedülálló vagyok most, és több érdeklődő van az életemben, erre régebben nem volt példa (fiatalabb koromban, tiniként főleg kb a kutyát sem érdekeltem). Egyrészt nem tudom megszokni, hogy van, aki észrevesz nőként is, másrészt nem tudom, hogy ha döntök egyszer, akkor jól döntöttem. Ezt honnan fogom tudni? Nem szeretnék boldogtalan lenni egy rossz döntés miatt. Voltak komoly idvarlóim, de egyszerűen nem tudtam leragadni egyiknél sem. Persze voltak "komolytalanok is", de csak komoly kapcsolatra vágyom és boldog életre.
2012. szept. 7. 23:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"5-ös igazi egoista vagy. "Gyereket nem szülnék". Pedig az az élet értelme!!!!"


Ha szted az élet értelme az,hogy gyereket csináljunk, akkor elég szegényes és unalmas ember lehetsz. És miért lenne egoista, aki nem vállal gyereket ? Az emberek maguk miatt vállalnak gyereket, azért, mert boldoggá teszi őket, semmi másért. meg hogy maradjunk utánuk valami. ez mennyivel önzetlenebb dolog?

2012. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!