Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódnom kéne, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne, hogy a barátnőm lehet leszbikus?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel, van hogy kézen fogva járkálunk a suliban, néha az utcán is.. én felőlem csak hülyeségből, de valamikor össze kulcsolja a kezeinket..sokszor megpuszil, de naponta kb. 5ször, ami kicsit furi.. beszéltünk már a leszbikusságról, de nem olyanról hogy elfogadjuk-e az ilyet, csak megbeszéltük xD tudom kicsit érthetetlen amit írok, de most kicsit kétségbe vagyok esve, nem-e érez valamit irántam. Mondták már ránk hogy leszbik vagyunk, de erre csak úgy reagált, hogy "mi legalább ilyen jó barátnők vagyunk, és ettől még nem vagyunk azok. Nem akarom kérdőre vonni, mert ez elég kevés bizonyíték hogy rávágjam hogy leszbi.. ti csináltok ilyeneket a legjobb barátnőtökkel? Ez normálisnak számít?

14/L



2012. szept. 7. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A te korodban még normális. 19/F
2012. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

normális.

De miért lenne baj,ha érezne irántad valamit?

2012. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Baj nem lenne, hisz meg tudnánk beszélni, de még is könnyebb lenne úgy hogy nem az :D csak barátként tekintek rá.
2012. szept. 7. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
ez most miért baj ? az én bartánőm 15 évesen volt ilyen helyzetben és végül a szobán lyukadtak ki és élvezték ,ezzel mi a gond csak jó :D
2012. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
34%
normális. tudnék mondani neveket a témával kapcsolatban akik köröket vernek a kézfogás / puszi témára és mégsem leszbik / biszexek :P
2012. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ajjha beszállnék közétek :P

amugy meg ettol még nem leszbi... de ettol fuggetlenul meg lehet..

2012. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Leszbikus nyomorékok.
2012. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátnőm, aki nem csak valamikor, hanem mindig összekulcsolja a kezeinket, ölelget, "bújik", de nem leszbikus :)
2012. szept. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, bennem is ugyanez fogalmazódott meg a napokban :) Mi csak elég gyakran ölelgetjük egymást, mi is szoktunk olyat hülyeségből, és mi is tök sokat beszéltünk róla csak úgy, meg úgy általában a ferdeségről. Múltkor kihajoltam az ablakon, és rácsapott a hátsómra, megfordultam, és kérdeztem ki volt, ő meg mondja: Az ÁDÁÁM :D Én is fel akartam tenni a kérdést, de nem érdekel a válasz, tehát mindegy. Ha az, majd elmondja, ha akarja.
2012. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A legfurább amit ma mesélt, hogy álmában megcsókolt egy csajt.. de korábban már mesélte hogy csókolózott egy lánnyal az álmában.. persze undorodva beszélt róla, de akkor is fura.mert az álmoknak általában van valami valóságalapja. De talán az is lehet hogy annyira nem akarja hogy azt higgyék az emberek rólunk hogy leszbik vagyunk, hogy ezt álmodja... De akkor mire véljem a félreérthető dolgokat? :D:D jaj jaj.. lassan átkerülhetne a kérdés álomelemzésbe :D
2012. szept. 17. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!