Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, amiért senki sem tud belém szeretni? 24/N

Figyelt kérdés

Eddig 4 kapcsolatom volt.Az első 15 évesen, semmi érzelem, az mindegy is. A második 16-17 évesen, én nagyon szerettem(őt a legjobban eddigiek közül), ott mondogatta hogy szeret, aztán 5 hónappal később elmondta, hogy amúgy csak tetszettem neki, szakított. A harmadik 18-19 évesen, szerettem őt is, 3 hónap, és mondta hogy ő igazából nem tud rám úgy tekinteni. Az utolsó 22 évesen, 2 hónap, szintén szerettem, mondogatta hogy szeret, később pedig a fejemhez vágta hogy csak unatkozott.


Háromszor voltam szerelmes, 24 éves vagyok,mégis még soha az életemben nem volt olyan hogy egy férfi igazán szeressen. Külsőmmel nincs gond, a természetemmel se.Nem vagyok se hisztis, se akaratos, önálló is vagyok, féltékeny se..gondolkoztam mi lehet velem a baj, de én már nem tudom. Szerintetek..?


2012. szept. 8. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

így van ahogy az utolsó is mondja!!


egyedül próbálj meg ismerkedni pasival. barátnők nélkül.

2012. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

tudod a legvonzóbb srácok nem akarnak kapcsolatot sokáig csak amíg nem találnak mást vagy meg nem dugnak :D

de gondolom ezt még észre se vetted

2012. szept. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Észrevettem, nem is ilyen atomkirály pasi volt egyik se:D Sőt...nálam a külső nem elég.

Megpróbálok magamtól ismerkedni.

2012. szept. 9. 10:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Rossz pasikat fogtál ki, ne aggód, próbálj magadhoz illő pasit keresni. Ne félj meg fogod találni aki szeretni fog. Csak ne mond neki először, hogy bele szerettél várd ki, hogy ő mondja ki először és ne erőltesd várd hogy magától jöjjön.
2012. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!