Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Vagdosom magam. Lelkileg teljesen összetörtek. Néha úgy érzem ,hogy nincs értelme az életemnek, csak ülök órákon át és nézem a falat. Volt amikor fel is pofoztam magamat azzal az okkal ,hogy milyen csúnya vagyok. Egy csomó ismerősöm ilyen helyzetben van ,mint én és szégyellem magamat ,hogy nem tudok rajtuk segíteni...

Mit tegyek? Szeretnék újra bízni az emberekben, újra szerelmes lenni. De hát kinek kellene egy depressziós lány... Valaki segítsen! Jól jönne egy beszélgető társ.

14/l


2012. szept. 9. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyan csúnya vagy mint amilyennek gondolod magad, max. nehezebben dolgozod fel a kudarcaid mint más korodbeli lány. Ráadásul fiatal vagy még nagyon ahhoz, hogy teljesen elásd magad a párkapcsolatok terén. Fel a fejjel, nemsokára megtalál téged is a szerelem.
2012. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát..nem is tudom mit írjak.Sajnállak és az ismerőseidet is.Nekem is vannak ilyesmi dolgaim,de azok max.szerelem vagy ilyen dolgok miatt vannak.ha szerelemről van szó akkor általában tökre izgulok nem tudok enni ideges vagyok és fájni szokott a fejem.persze gondolom nálad kicsit más az eset vagy nem tudom.de a vagdosás és az ehhez hasonló dolgok nem megoldás.valahogy próbálj kikapcsolódni,nekem például egy meleg hosszas fürdő vagy a zenehallgatás teljesen ellazít igaz utána talán újra visszajönnek a rossz dolgok,meg ez embertől függ hogy mitől tud ellazulni,kikapcsolódni meg ilyenek.vagy beszélgess olyan emberekkel akikben megbízol és kitudod önteni a szíved,persze ha nincs ilyen ember akkor öm..:) ha akarod írj üzenetet,megbízhatsz bennem elmondhatod mi bánt.nem is tudom mit írjak még írj ha szükséged van egy hallagatóra vagy tanácsokra :DDD
2012. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha...

Azon gondolkodtál már ,h van aki az életéért küzd,te meg itt vagdosod magad? És az eszedbe jutott már esetleg,h még CSAK 14 vagy,és mondhatni azt sem tudod,mi a szerelem?

Vagy ennyi tapasztalatod van? Ugyan..

Ha elmúltál volna 30 ,és írnád,h nem leszel szerelmes ,akkor még sajnálnállak is.

2 dolgot jó ,ha felfogsz: kislány vagy még, a másik meg ,ne sajnáltasd magad.


Emberek! Csak nekem van elegem abból,hogy a tizenévesek folyton feltesznek ilyen agysorvasztó kérdéseket??

2012. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kor az mindent elárul. 14 évesen ne várj csodákat az élettől. Találd fel magad, járj sportolni rendszerességgel, tanulj valami újat(és most nem feltétlenül az iskolai tananyagra gondolok) rengeteg lehetőség van az életben, amivel jobbá teheted a napjaid.

És nagyon fontos a pozitív gondolkodás, tehát ha te most úgy gondolkozol, hogy csúnya vagy, téged mindenki utál, akkor mindenki utálni fog, sőt: csúnyának is fognak tartani. Tudok ajánlani ezzel kapcsolatban egy könyvet, az a neve, hogy NLP: A tudattalan erőforrás a sikeres és örömteli életért. Lehet, hogy még túl fiatal vagy hozzá, de nagyon sok dolgot lehet belőle megtanulni. Ha érdekel, írj privit és elküldöm neked.

18/F

2012. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 evesen en is pont ilyen voltam. Bar most ugyeem hiszed el, de el fog mulni. Ha utalod magad, masok sem fognak szeretni. Addig meg ne akarj kapcsolatot, ameddig magaddal nem vagy rendben. Hogy varod el mastol, hogy szeressen, ha te sem vagy kepes szeretni magad? Nem lehet olyat mondani, amitol jobban leszel, ez ido kerdese is meg az akaraterodtol fugg. Szakember nekem nem segitett anno, szal azt nem javaslom. Onfejleszto konyvek jo megoldas, de csak ha tenyleg elhiszed, es teszel erte, hogy kovesd a tanacsait, es nem adod fel egy nap mulva. Nekem is van 1-2 ilyen konyvem gepen, ha kell, irj privit, es elkuldom neked. Tenyleg jok, ha 14 evesen is meglettek volna, elobb allok talpra :D vagdosasrol meg... En akkor alltam le vele, amikor egyszer egy olyan mely vagast ejtettem, aminek az aljan latszott a lukteto venam, atvagtam a kotoszovetet, es a seb masik sarkaban meg az arteriam latszodott. Kis hijan sokkot kaptam a vervesztesegtol, pedig nem vagyok erzekeny a verre es nem is vagtam at nagyobb eret, megis rengeteg vert vesztettem. Utana tobb hetig nem tudtam mozgatni sem, mes azota sem mozog rendesen, mert atvagtam valamit. Ez nemem eleg elrettento pelda volt, de igazabol vagdosastol nagyon ritkan szenved komolyabb kart az ember, mert nincs hozza eleg lelki ereje. Szerencsere. Amugy meg csak figyelemfelkeltes, csak ezzel tudat alatt nem is vagytok tisztaban. Azert teszitek reszben, mert remelitek, hogy vki eszreveszi es segit. De ennel van jobb modszer is a segitsegkeresre...
2012. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!