Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány randi után úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány randi után úgy csinál mintha nem is ismerne mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk. Mindenkivel ugyanolyan de hozzám nem szól, sőt társaságban elküld, kettesben még nem voltam vele azóta. Én úgy éreztem, hogy a randi jól sikerült, mégis mi lehetett a baj?
2012. szept. 9. 17:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Azon a napon amúgy ott akartam aludni nála, de amikor mondta, hogy azt ő nem szeretné, tényleg hazajöttem inkább. (mielőtt telefonált a barátjával szerintem akarta volna)


Viszont.... most nem értem, ettől már utálnia kell???

Végülis én nem tehettem semmiről.

2012. szept. 9. 17:38
 12/23 Mókusgyilkos ***** válasza:

ha 1x volt pasija ...

mi már az a faces marhaság szted van olyan élő normális lány aki ezután nem hajt el a büdös fszba ?XD

2012. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

úristen...

szerintem megint az a baj, hogy TE többet láttál ebbe bele... van pasija, ember!

2012. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Akkor is nagyon rosszul esik, hogy így kezel...
2012. szept. 9. 17:46
 15/23 anonim ***** válasza:
neki meg az esett rosszul, hogy gondolom elment veled valahova barátilag, te meg nem akartál lekopni utána..
2012. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy lehet, hogy titokban akarta csinálni ezt az egészet, és azért blokkolt, mert megnyitottam a témát az "osztályban" mások előtt is. Én erre gondolok.
2012. szept. 9. 17:54
 17/23 A kérdező kommentje:
Barátilag? Bocs, én tudom milyen az amikor egy lány baráti, de ez nem teljesen volt az :)
2012. szept. 9. 17:55
 18/23 anonim ***** válasza:
Pont az volt a baj a "randin" is, ami most: nem vagy képes megérteni, hogy nem akar tőled semmit. Van pasija, hagyd békén.
2012. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
őőő.. 2 puszival elköszönt... megnéztétek az órarendet... ebben mi a nem baráti? :D hozzádbújt filmezés közben, megfogta a kezed, vagy a farkad/combod? mert ha nem akkor csak te vagy nyomi :)
2012. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

mi az, hogy akkor csak én vagyok nyomi?

Egyébként meg csak barátkozni akartam vele...

2012. szept. 9. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!