Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? (nem hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? (nem hosszú)

Figyelt kérdés

Kavartam egy fiúval még év végén,de nem lett semmi a végén. Idén már nem hiszem, hogy tetszenék neki vagy valami...Nekem tavaly se jött be igazán, idén se jön be. Viszont 'bármit' bevállalnék vele. És ha valakivel /szóba/ pererzkedik már rögtön féltéken vagyok....Pedig sose szerettem...Most akkor mi van?

ui.: bocsi de nem tudtam jobban megfogalmazni

15/L


2012. szept. 9. 17:28
 1/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
az h tőle nedves a bugyid ?:D v az h 15 éves v bár a kettő nem elidegeníthető 1mástól :D
2012. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem úgy értettem...

lefeküdni semmiképpen se szeretnék vele.

2012. szept. 9. 17:32
 3/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
oké de ez hol cáfolja meg az állításomat ?:D [oké 15 évesen annak örülnék ha nem tudnál alternatívát de nem vagyok naiv 2012 van..]
2012. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
éncsak smárolni akarok vele, oké?:D nem nedvesedek sehol xd
2012. szept. 9. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj Kicsim! Ha nem akarsz tőle semmit, akkor hagyd Őt békén. Ha féltékeny vagy akkor szerelmes is.

Ha smacizni akarsz akkor biztosan, mert egy lány csak azzal vágyik smacizni, akit szeret.

Próbáld átgondolni a helyzetet és vagy ereszd el, vagy hajts rá. Ez a se ilyen se olyan helyzet neked sem és neki sem jó. Téged is, meg Őt is megakadályoz abban hogy új kapcsolatot találjatok.

2012. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de őt nem hátráltatja semmibe...
2012. szept. 9. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele járni, meg nem jön be akkor miért akarsz smárolni vele? Tyű, de gyerek vagy :D:D
2012. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"'bármit' bevállalnék vele"

"lefeküdni semmiképpen se szeretnék vele"

Úgy látom, n-agybaj van a fejedben...

Próbálj meg egy lyukasórán leülni egy padra, és 10 percnyi időt adj már magadnak arra, hogy eldöntsd, mit is akarsz valójában, mert eléggé egymásnak ellentmondóak a nyilatkozataid!

2012. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!