Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Jár az osztályunkb egy srác, aki tetszk nekem. Na de az a hézag, hogy a szünetekbe a többi fiú piszkálja Őt. Ma meg is verték és elsírta magát. De ez nekem még úgymond “ tetszik “ is mert értékelem, hogy vannak érzékei. De nekem nincs kedvem már ezt nézni. mit tegyek, hogy ne buzeráljáj?amúgy már mondtam a többi fiúnak, hogy ne tegyék, de nem hallgatnak rám.

2012. szept. 10. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj a tanároknak, esetleg a szüleiknek. Mást nem nagyon tehetsz. Hány évesek vagytok?
2012. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha valakit jól pofánb@sznak persze hogy elő jönnek az érzelmek,valami komolyabb eröforrástol kéne segitséget kérni ez ügyben,tanárok,szülök,stb....
2012. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

beszélgess vele, vigasztald. később védd meg. a srác először megalázónak fogja tartani, mert kinevetik, hogy egy lány segítségére szorul. leb*zizzák, és féltékenyek lesznek rá, mert végülis neki sikerült felkeltenie a figyelmedet. nehéz korszak lesz számára, de ha viszonozza az érzelmeidet és összejöttök, akkor együtt már sokkal jobban be fogtok tudni illeszkedni az osztályba.

MÁSIK LEHETŐSÉG: úgy beszélj vele, hogy mások ne lássák, biztasd, hogy erős legyen és képes legyen megvédni magát. aztán a nyilvánosság előtt is kezd el vele törődni. így maximum olyan rossz érzései támadhatnak az ismeretségetek elején, mint pl. "miért csak titokban beszél velem? miért nem vállal föl?"

de ez még mindig jobb, mint az első variáció. sajnos kissé nehezebben kivitelezhető.

2012. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm . megpróbálom.
2012. szept. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!