Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jogom felhívni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom felhívni, vagy hagyjam az egészt a francba?

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal, szakítottunk. Most abban maradtunk, hogy szeretők leszünk (vagy valami olyasmi. Azért írom, hogy olyasmi, mert egyikünk sem járna mással közben, viszont még szex sem lenne). De mivel ezen a héten menstruáltam, így ki volt lőve a találkozás, illetve elutazott egy barátjához. Azt nem kötötte az orromra, hogy meddig marad nála. Abban egyeztünk meg, hogy jövő héten találkozunk. De kedd óta nem keresett. Most nekem kéne őt hívni, hogy mi van a találkozóval? Vagy mi van? Fogalmam sincs, hogy ilyen helyzetben mit kell csinálni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ő megkeres ha akar!Ne te keresd!
2009. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
miért ne kereshetné? ha szeretnél vele találkozni, akkor keresd.
2009. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
figy nem csak 1 tárgy vagy ami ha épp kell akkor felhív ha akarsz vele találkozni akkor hívd fel
2009. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, hogy mit kell csinálni, akkor miért választottad ezt a megoldást??? Mielőbb tisztázzátok, hogy ez új helyzet, vagy kapcsolat mit bír el, illetve mit nem. szerintem nyugodtan hívd fel, hogy mi újság vele.
2009. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Miért választottam ezt a megoldást? Magam sem tudom...

2009. máj. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!