Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsétlen vagyok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen vagyok a lányok előtt, mindig beégek. Mit csinálhatnék ezzel? 16/F

Figyelt kérdés
Pedig nem lenne okom rá,magas vagyok,elég izmos,tűrhető arcom van.Kedves vagyok,udvarias,van humorom.Sajnos régen kövér voltam mindenki cikizett,senkinek se kellettem.Emiatt nagy önbizalomhiányom,megfelelési kényszerem és enyhe kisebbségi komplexusom alakult ki.Magamat rondának,az összes pasit jobbnak látom magamnál.És ez a lányok előtt is működik..sokszor megnéznek a lányok,ilyenkor úgy megyek mintha karót nyeltem volna,eltűnik az összes lazaságom,nem nézek se jobbra,se balra,van hogy megbotlom a saját lábamban,beszélgetésnél semmi értelmes nem jut eszembe,vagy egyéb hülyeségeket csinálok.(pl.múltkor Széll Kálmán téren ácsorogtam,kezemben egy üdítővel.Jött egy szép csaj,rám nézett,én őrá,összekapcsolódott a szemünk..és ebben a pillanatban elejtettem az üdítősüveget.Égtem is rendesen) Szóval hogy szerezhetnék több lazaságot,önbizalmat?(sokat sportolok,gyúrás,küzdősport stb.,az megvan)

2012. szept. 10. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Most a leírtakkal hogy függ össze az egész?Mi van?
2012. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
ismerkedj, barátkozz olyan lányokkal, akikkel nem akarsz többet barátságnál.. rajtuk gyakorolhatsz hogy hogy viselkedj majd azzal a lánnyal aki tetszik:D 16/l
2012. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem értelmezhető
2012. szept. 10. 20:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja kösz
2012. szept. 10. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat nemtom.. Ugy igazandibol, azt tudom mondani hogy vigyel magaddal asot..

Hogy elasd magad!:)

2012. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja gyakorolj barát lányokon. ÉPPENSÉGGEL én most pont ezt csinálom,, valami lánnyal levelezek, de kétlem hogy komoly lesz a dologból, de valamennyien tapasztalat mindenképp.

Egyébként nyugi én se tudom mit mondjak illetve most írjak, csak ilyen alap kérdések mit csinál stb.. hát nagy tudomány, aztán csak lesz valami téma. Meg fogalmam sincs mit lehet kérdezni, mi hülyeség pl régóta akar már kapcsolatot stb??

2012. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja sőt van egy másik lány is, neki is majd este írok valamit, hogy jön e bringázni. Az amúgy sajna benne van a pakliban hogy nem jön be x dolog, de mondjuk mondták nem kell drasztikusan fel fogni, ha x dolog épp nem vált be ez van. Nem máris ÁÁ NEM SZERET MINDENNEK VÉGE


Ezzel pl a beégésekre is célzok, úgyse fog csak úgy elmúlni magától majd ha már többet beszéltél velük stb akkor majd igen, addig meg így kell boldogulni amíg jobb nem leszel ihihihih^^

2012. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Ne aggódj fog ez még változni. Biztos vagyok benne hogy nem fogsz egyedül meghalni.
2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!