Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyabb férfiak, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb férfiak, mi a véleményetek egy olyan lányról, aki partiarcnak tűnik, de csak tűnik, mert igazából nem az?

Figyelt kérdés
A külseje miatt, és mert szeret hülyülni, bolondozni. Kicsit vadnak is hathat, de inkább csak nagyon energikus. Megjegyezték már emberek, hogy mielőtt megismertek volna bulizósnak gondoltak.
2012. szept. 12. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Komolyabb férfiak szerintem nemigen foglalkoznak partiarcnak tűnő lányokkal.
2012. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha komoly kapcsolatot (vagy aka'r csak baratsagot) akarsz, ne akarj masnak tunni, mint ami vagy - ez a legfontosabb!
2012. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok tűnni, hanem tűnök! Észre sem vettem, míg mások meg nem jegyezték. Pedig életemben egyszer nem ittam le magam, soha nem voltam bulizós sem.
2012. szept. 12. 19:35
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
"szeret hülyülni, bolondozni. Kicsit vadnak is hathat, de inkább csak nagyon energikus." - ha partiarcnak nem is, de ez alapján csitrinek tűnsz. a komoly férfiak (amúgy mennyire komoly- felnőtt férfi vagy a csendesebb, érettebb gondolkodású fiúk a te korosztályodból?) adnának még neked pár évet, h legyen időd "beérni".
2012. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Lesz majd olyan, aki szívesen kezdene egy energikus, bolondozós lánnyal akár komoly kapcsolat céljából ia. Talán egy hasonló jellem. Nem kell fapofának lenned hogy társat találj.
2012. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ia=is
2012. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem meg mindenki cicababának gondol, csak mert szeretek csinosan öltözni és minden nap magassarkúban járok, sminkelek, sokat törődök a külsőmmel, slamposan nem lépek ki a házból, még a boltba is kiöltözve megyek, mert így érzem jól magam. Nagyképű nőnek tartanak, majd mikor megismernek, rájönnek, hogy egyáltalán nem olyan vagyok, amilyen. De aki nem ismer, és rosszat gondol rólam, az meg egyáltalán nem érdekel. A másik, hogy emiatt azt is gondolták, hogy én biztos minden buliban ottvagyok, én akarok a középpontban lenni, és hogy minden férfit megkapok. Pedig soha nem járok bulizni, nem szeretem a tömeget, az iszákosokat és a drogosokat. Szóval maximum egy csendes bárba ülök be egy koktélra, és ennyi. De aki nem ismer nem ezt gondolja, engem viszont nem érdekel... :) A komoly férfiak pedig nem alkotnak véleményt "partiarcnak tűnő lányokról", nem is nagyon akarják megismerni őket úgy gondolom.
2012. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7. nem vedd személyeskedésnek, de a válaszod alapján igenis afféle high society girl-nek tűnsz, aki nem vegyül a pórnéppel, mert a végén még megszólítaná egy gördeszkás smoker arc. inkább a legmenőbb és legdrágább bárokban koktélozik, hátha megtalája a pasit, aki igényes cicababát keres :)


még egyszer, nem genyázás, de azért ott van benned az a cicababa :)

2012. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bence_ ***** válasza:

Szerintem semmi gond avval ha valaki cicababa.

Vagy más. Ha tudja magáról, hogy az. Így nincs meglepődés.

Egy hangulatos bár, pl zongorával szimpatikusabb mint egy cigifüstös tömegnyomor:)

2012. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból akkor lehetséges, hogy valóban cicababa vagyok, de nem a nyávogós, kényes, lenéző, bunkó, és sötét fajta. Elég értelmesnek tartom magam, és mások is szerencsére, képes vagyok értelmes kommunikációra (amire a cicababák közül sokan nem sajnos, tapasztalat), vannak céljaim azon kívül, hogy gazdag férjet találjak magamnak aki nyaralni visz és eltart. Meg szeretnék állni a saját lábamon, stb. Szóval azért egy kicsit remélem, hogy különbözök tőlük... :)
2012. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!