Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami egy fiú-lány barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami egy fiú-lány barátságban, már mondhatni túlzásnak számít?

Figyelt kérdés
Ezalatt gondolok az együtt alvásra, az ölelgetésekre, "véletlen" apró kis csókokra...

2012. szept. 12. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Úgy vélem, egy csók még nem olyan nagy bűn. De ha továbbiakat is kíván az egyik fél, ott alakul a baj.
2012. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy vélem, egy csók még nem olyan nagy bűn."


A barátnőd/barátod is ezt mondja?

2012. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nos, jelen esetben mindketten kölcsönösen kedveljük egymást. De nem mertük megkockáztatni egy kapcsolatot. (az oka most nem számít) Így próbálunk barátok maradni, de nem tudom hogy most mit engedhetek meg és mit nem. Alapból másként tekint ilyenkor az ember a másikra.
2012. szept. 12. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a világ legjobb csaja a LB-om , szinte tabuk nélkül mindent megmondunk 2 tilos dolog vana csók és a szex, egyikünk se akar többet... gyerekkorunk óta szomszédok vagyunk és legjobb barátok <3 18/f
2012. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
hát, ez a szitu nagyon necces... velem is hasonló volt egy éve, és azóta se tudjuk igazából, merre hány méter. a nyáron is voltunk úgy együtt, hogy több volt, mint "véletlen apró ki csókok". mindketten tudjuk, hogy eleve halott kapcsolat lenne, mégis van köztünk valami, amit nem tudnék megnevezni, de valahogy mindig összegabalyodunk egy idő után. azt hiszem, ez elkerülhetetlen a ti esetetekben is, ha sokat vagytok együtt. ezen csak az segít, ha nem találkoztok. amikor a nyáron nem voltunk egymás társaságában, volt, hogy eszembe sem jutott, de amikor ott volt...hát...megtörtént:) de ez csak akkor érvényes, ha nem vagytok szerelmesek egymásba. az már egy másik kategória...:)
2012. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Együtt alvás, az csak alvás vagy szex is?

Ha igen, akkor kihoztátok amit ebből lehetett, ha nem, nem értem hogy bírjátok ki olyankor.

Kedvelitek egymást emberileg, jól kijöttök, megvan a szexuális vonzalom, de nem működne a párkapcsolat. Van ilyen, nem is kell erőltetni, de kifogásokat keresni is kár. Tegyétek ami jól esik, ez csak kettőtökről szól.

2012. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen apró kis csókok nem léteznek. Az mindig szándékos az egyik fél részéről legalább. :) Szerintem itt valaki többet akar ( ha nem is komoly kapcsolatot, de "valamit"... )
2012. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igen, elgondolkodtató ez a csókos rész. De miért csókol meg, ha nem meri megkockáztatni, azt hogy egypár legyünk. Elvégre kedveljük egymást. Vagy ennyire előtérbe helyezi a döntésem? Mert én úgy gondolom, ha annyira fél akkor nem kell erőltetni és maradjunk barátok.

2012. szept. 13. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Miféle döntésed?! Vagy le maradtam/tunk valamiről? :)


A barátságot mindig féltik az érintett felek. Így egy kis részt meg tarthatnak, de ha nyíltan át lépik a "frontvonalat" akkor All-in van.


Egyébként mennyi idősek vagytok?

2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
már nem vagyunk kamaszok
2012. szept. 14. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!