Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet?

Figyelt kérdés

Néha olyan jó lenne bele látni mások gondolataiba, vagy tudni, hogy mit éreznek :S

1-2 hónapja megismerkedtem egy sráccal, de nem jöttünk össze meg semmi, csak tudtam h bejövök neki.

Volt, hogy egy ágyba is aludtunk de semmi nem történt amúgy soha még csók sem, semmi.

Meg tök jól elvoltunk így ebbe az 1-2 hónapba mióta megismerkedtünk, a végén már volt hogy ölelgetett, simogatott. Engem nem is zavart, mert én is tökre bírom,

majdnem szeretem :))

Viszont meglátott nem olyan rég egy másik sráccal, akivel

semmi nincs köztünk, de ő valakitől azt hallotta hogy van.

Azóta nem is keres egyáltalán, nem is foglalkozik velem. :SS

szerintetek szerelmes lett és most féltékeny?? vagy egyszerűen nem érdeklem, megunt??


2012. szept. 12. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább az első. Keresd te a társaságát és kérdezd meg mi a baja.
2012. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jólvan. :DD
2012. szept. 12. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem csíp téged, és közeledik is hozzád, de nem akart tolakodó lenni. Viszont a másik pasi jelenléte elbizonytalanította, mert vszeg nem akar másodhegedűs lenni mellette. Ha alaptalan a gyanúja, akkor tisztázd vele a félreértést, és rendezzétek a dolgot.
2012. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :))
2012. szept. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!