Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A helyzet az az, hogy megismerkedtem a neten egy fiúval, akivel 3/4 évet neten leveleztünk, majd járni kezdtünk. Most, hogy egy városba kerültünk, megkérdezte, hogy mikor fogunk először csókolózni, én azt mondtam, hogy nem tudom, majd az jön magától. De aztán mondta, hogy neki már jönne az első talin is. Én mondtam neki, hogy nekem meg nem biztos. Ezután a fejemhez vágott olyanokat, hogy nem is szeretem őt, és napokig idegeskedett emiatt. Aztán megsajnáltam őt, és megígértem, hogy max a 3- talin lesz csók. Bár szerintem hülyeség ezt megbeszélni, de mindegy...

Na, azóta megvolt 2 tali. Ma lett volna meg a harmadik is, és már a tali helyszínétől nem messze jártam, mikor felhívtam, hogy mindjárt odaérek, és akkor szóba jött a csók...ekkor elmondtam neki, hogy nekem még most nem jönne a csók, és nem akarok csókolózni. Na, ekkor letette a telefont. Visszahívtam. Akkor bevallottam neki, hogy csak amiatt mondtam, hogy max a harmadik talin csókolózom vele, hogy ne idegeskedjen, de ő ezt nem értette meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és akkor jött a hülyeésgeivel, hogy nem szeretem őt, meg hogy nem bízhat meg bennem, mert hazudtam. Aztán nekem elég elegem lett, mert oké, elismerem, hazudtam neki, de akkor is megérthetne....alapból hülyeség egy ilyet megbeszélni előre. Ja, és mondta, hogy akkor ma ne találkozzunk, hanem majd szóljak, ha úgy érem, hogy megjött a vágyam a csók iránt, és majd akkor talizunk. Ekkor mondtam, hogy épp az, hogy minél többször kéne talizni, és nem így...


Na, és akkor csak dumált, dumált, dumált. Én mondtam, hogy akkor hazamegyek. Akkor persze rögtön jött azzal, hogy "ne menj haza, így is egész nap izgultam a tali miatt, és ne menj haza!". DE elegem lett belőle, ezennel én nyomtam ki, beszálltam a metróba, és hazamentem. (ja, és csak úgy megemlítem, hogy az ő kolllégiumától én elég messze lakom, és ha igazán szeretne, akkor már annak is örülne, ha csak simán MIATTA megyek el, és láthat engem...de így ma feleslegesen vesztettem el másfél órát.).


BEVALLOM, HOGY ROSSZ DOLOG VOLT AZT ELHITETNI VELE, HOGY CSÓKOLÓZOM VELE A HARMADIK TALIN, DE SZINTE RÁ VOLTAM KÉNYSZERÍTVE, MERT MINDIG ÍROGATTA NEKEM, HOGY NEM IS SZERETEM ŐT, AZÉRT NEM AKAROK CSÓKOT BLABLABLA...


ÉS MOST LÉGYSZI MONDJÁTOK EL, HOGY SZERINTETEK KINEK VAN IGAZA! ŐSZINTÉN! TUDOM, HOGY ÉN IS HIBÁS VAGYOK, DE EGY KAPCSOLATHOZ KÉT EMBER KELL...ÉS HA AZ EGYIK NEM AKAR VALAMIT, AKKOR SZERINTEM A MÁSIKNAK ALKALMAZKODNIA KELL ÉS VÁRNI RÁ...


VISZONT TUDOM ,HOGY ÉN IS HIBÁS VAGYOK A HAZUGSÁGÉRT, DE ÉN ÚGY ÉRZEM, HOGY ATTÓL MÉG MEGÉRTHETNE...


kort és nemet írjatok! köszönöm a válaszokat! (:


2012. szept. 13. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! Hasonló volt velem és a barátommal. Elhitette velem, hogy senki nem szeret, s ha valamit nem úgy csináltam ahogy ő akarta egyből megkaptam azt a bizonyos, ,,Nem szeretsz, azért csinálod,, mondatot! Sose hagy, hogy ezzel vesztegessenek. Nem ér az egész annyit, ha ilyen miatt nem képes rád várni. S ha tényleg annyira szeret, miért nem ment utánad? Miért hagyod magad? Ne tedd! Ne engedj neki! Hidd el! 14-15 évesen képes volt engem verni s stb.! Mondd meg neki, hogy ha így nem vagy neki elég jó, a várakozással együtt, akkor ő nem szeret téged igazán! EZT VÉSD JÓL AZ ESZEDBE!
2012. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked van igazad,nehogy engedd magad zsarolni,ha egy csókért ekkora hisztit vág le akkor mi lesz ha többet is akar majd?

Ha így viselkedik akkor inkább szakíts vele,ez így nem egy normális kapcsolat.

F/25

2012. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


(már volt veszekedésünk AZOKRÓL dolgokról is de azt sikeresen megbeszéltük).


nem hagytam magam zsarolni, pont ezért nyomtam őt ki, és indultam el haza!


és ráadásul csak titokban tudunk talizni, mert anya utálja ezt a fiút, és kinyírna, ha megtudná, hogy vele járok.


és anyának is hazudtam mindenfélét, hogy az egyik barátnőmmel a plázában vagyok stb, ehelyett a BARÁTOM MIATT mentem el a város túlsó végébe! de úgy utálok hazudni, főleg az anyukámnak!!!!!!! hogy nézzek ezek után anya szemébe?

2012. szept. 13. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg előbb a fiúval, hogy most mi lesz. Majd rendezz el mindent! :)
2012. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!