Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Elpusztulok! Életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Elpusztulok! Életem szerelme pont velem nem akar beszélni sem? Hogy éljek így tovább?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van. Hogyan kezdődött?
2012. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne beszélj butuskaságokat, senkiért nem szabad ilyeneken gondolkodni, hogy meghalnál miatta vagy hasonló. Ráadásul lesz még más férfi aki tetszeni fog neked és olyan is akivel összejön a dolog. Járj el sportolni valamit, pl fuss, kikapcsolódsz és addig sem gondolkozol és menj el a barátnőiddel ide-oda. Ne legyél ilyen negatív! :)
2012. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De miért alakult ez ki? Valami előzménye csak van,hogy így érez? Nem bántottad meg valamivel?
2012. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy beleszerettem és egy roncs lettem ahogy végignéztem, hogy mindig mások érdekelték, mindig jobban törődött másokkal. Előtte sem voltam rendben magammal, de az a másik ok megoldódott, most jött új.

Hány év múlva?... Élőben nem tudok ismerkedni, nem tudok hol. Lehet, hogy megbántottam, de írtam neki, hogy az hülyeség volt.

2012. szept. 13. 22:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Vagy tizenéves lány vagy(ez esetben kinövöd), vagy csak retardált.. Fel nem tudom fogni, hogy mit kell ezen ennyit parádézni. Ha nem voltatok együtt, akkor az ég adta világon semmi sem hiányozhat, mert semmit sem vesztettél el, ha meg valaki annyira zsírparaszt, hogy azért, mert vonzódsz hozzá nem beszél veled, akkor azt emeletnyi magasságból kell leszarni.

Nem vagyok érzelemmentes, távolról sem, de annyi eszem azért van, hogy ne sajnáljak olyasvalamit, ami soha sem volt az enyém. Hasonlóan éreztem nemrég(habár így biztosan nem írtam volna le senkinek..), huszonéves fejjel, pár hét beszélgetés, meg néhány randi után azt éreztem, hogy megtaláltam életem szerelmét, minden stimmelt, külsőre-belsőre, aztán egy nagy lófszt, alig egy-másfél hónap alatt kiderült, hogy távolról sem az a lány, akiért érdemes lenne akár csak egy szalmaszálnyit is tenni. Ez van, tovább kell lépni, az ilyen emberek miatt nem érdemes bánkódni, te se tedd.


Lehet, hogy parasztságnak tűnik amit írtam, de nem annak szántam, a stílusom annak tudható be, hogy rühellem az ilyen hozzáállást.

2012. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ez megint olyan dolog, amire privit kéne írni. de miért van az, h az összes ?dezőt lelövik? nem lehet üzit küldeni...

direkt törlik maguk?

2013. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!