Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy valaki csak egy embert tud igazán szeretni egész életében?

Figyelt kérdés
Mindenkinek más erről a véleménye.. Nekem is megvan a sajátom, de kíváncsi lennék pár nézőpontra.
2012. szept. 14. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én spéci nem hiszek ebben.
2012. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én sem hiszek ebben
2012. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy elég komoly dolog,néha én is azt hiszem,hogy tudnék csak egy embert,de néha úgy érzem,hogy ez meg kevés
2012. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló!

Nekem pont fordítva van.. Néha azt érzem, hogy tudnék mást szeretni. Aztán úgy érzem, hogy mégsem.. Valamiért mindig visszahúz a szívem, pedig régen elmúlt már

2012. szept. 14. 08:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1 igaz szerelem csak egyszer adatik meg az életünkben!S ha elszalasztjuk,vagy esetleg vége akkor,idő múlásával is néha fájó szívvel gondolunk vissza rá!Ő az a személy akit sosem fogunk el felejteni.
2012. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én így vagyok vele, csak a páromat/férjemet szeretem már 17 éve.
2012. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben. Van a földön 7 milliárd ember, az nemenként 3,5 milliárd jelölt. Azt el tudom képzelni, hogy van olyan, aki csak egyszer találkozik olyan emberrel, akit igazán tud szeretni, de ez nem jelenti azt, hogy több nem létezik.
2012. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésedre a válasz nagyban függ az ember lelkiállapotától. Jelen pillanatban úgy érzem, hogy mást is lehet, máskor pedig úgy, hogy csak egy embert. Változó.
2012. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan tudom, hogy ez nem így van, mert én kettő lányba is voltam igazán szerelmes (külön-külön időpontban, több év eltéréssel).
2012. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak monogám típusok és vannak nem monogám típusok. Szóval szerintem van,aki igen, egy embert szeret egész életében,de van aki erre képtelen.
2012. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!