Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy valami új előtt álltatok és szorongtatok miatta?

Figyelt kérdés
Olyan ürességet érzek legbelül. Nem tudom hogyan tudnék ezzel megbírkózni? Ti hogy csináljátok? Segítsetek!
2012. szept. 14. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az az "új?"?

Egyébként ez természetes. Az ismeretlentől való szorongás - ha nem ölt neurotikus méreteket- egy természetes dolog.

2012. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze!


Szorongtam az első barátnőnél, meg az érettséginél, meg az első munkahelyemnél, meg az első vállalkozásom indításakor, meg az első autóm vásárlásakor.


És még sorolhatnám!


hogy birkóztam meg vele? Úgy, hogy mivel nem volt senki aki megcsinálja helyettem, így nekem kellett megcsinálnom. Vagy megcsinálom, vagy nem lesz belőle más mint szép álom.

2012. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ami megoldás lehet ilyen esetekben:


előre elképzeled az adott szituációt, amitől szorongsz. Minden apró részletet előre a fejeben elképzelsz, hogy h lesz, mit fogsz mondani, hogy fogsz viselkedni..stb. Ez segíthet, valamint a közhelyes,- de legtöbbször tényleg működő- pozitív hozzáállás.


első voltam

2012. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!