Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téma hiány ellen mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téma hiány ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
a párommal egyre kevesebbet beszélünk szinte már nem tudundk miről beszélni pedig szivesen beszélnénk csak nem tudjuk ,hogy mért kussba vagyunk:$ ezen ,hogy lehetne változtatni?egyszerűen nem bírom ezt a néma csöndet.
2009. jún. 7. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mennyi ideje vagytok együtt? és mennyit vagytok együtt? és hány évesek vagytok?
2009. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
korai kapcsolat kb 3 hetes kb 4órát és 16-16 :S
2009. jún. 7. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Éljetek élménydúsabban, ami önmagában is időt vesz el, jól szórakoztok közben és lehet utána beszélgetni. Barátokkal összejárni, külföldi kaját enni, koncert, mozi, könyv, sport. Vagy beszélhetnétek arról, hogy miért nem beszéltek semmiről. Lehet, hogy valami változást fog hozni a társalgás. Pl. rájössz, hogy jobb lenne nélküle.
2009. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet akkor nem vagytok nagyon egymáshoz illőek! nincs sok közös témátok sajnos! ilyen fiatalon inkább olyan kéne melléd, akivel van valami közös hobbi, téma amiről lehet beszélgetni, vagy csak mesélj neki mi történt veled vagy mesélje el ő, vagy beszéljetek a szexről az állatokról a számítógépekről a celebekről, poénkodjatok vagy csak úgy storyzgassatok bármiről! rengeteg dolog van amiről lehet beszélni, szinte bármi, HA olyan a partner is!
2009. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj ,hogy valojába én velem van a baj mert snekivel se tudok sokat beszélni még a saját apámmal se naon.zárkozott vagyok nagyon.ha tehetem megse szolalok és mással se osztom meg a problémáim kivéve itt.
2009. jún. 7. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a problémáim én se mondom el senkinek, de az nem befohjáslja hogy tudsz e beszélgetni igazán valakivel :) de pl megkérdezheted hogy mi történt vele a nap :) meg mondd el te is :) meg hogy azóta mi történt mióta nem találkoztatok :) szal valahogy 1 témát kellene elkezdeni amiből a többit lehet gördíteni :)
2009. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
na én pont ez voltam!!!!!!! de aztán valahogy megváltoztam :S nem igazán szóltam a dolgokhoz, nem szólaltam meg, nem nyilvánítottam véleményt, nem voltam túl kommunikatív senkivel, be voltam zárkózva... sőt még most is kicsit olyan vagyok! De azért már volt egy-két dolog az életbe ami "kijjebb" nyitotta a számat + (azért mondtam, hogy partner függő is) mert jött az életembe mellém egy olyan ember aki aztán tud :D közvetlen, poénos, kinyitja a száját szóval az én múltbeli jellemem ellentéte, de mondjuk arra már a jelenbeli magamat is mondhatom ellentétnek, na de a lényeg, hogy nem szabad elzárkóznod, beszélgetni jó (bár tudom könnyen beszélek, régen én is pont ilyen voltam) nevess és mosolyogj sokat az mindig jó :D
2009. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a beszélgetés helyett jöhetnek már a tettek, nem? :) Puszi, simogatás, miegymás..
2009. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!