Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy bűntudatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy bűntudatom van? és egyáltalán normális, hogy masztizok?!

Figyelt kérdés

Már régebb óta(8éves lehettem) azóta nézek felnőtt videókat, tudom gáz de akkor csak kíváncsi voltam. Aztán nem rég elkezdtem masztizni ugye,a videókban láttam és kipróbáltam,mert rettentő kíváncsi voltam.Azóta csinálom (kb.1éve) DE utána jobban érzem magamat, de maszti közben amikor már eljutok a csúcsra vagy hogy,is mondjam, akkor bűntudatom van és arra gondolok,hogy a szüleim barátaim ezt nem gondolják rólam,hogy ilyen vagyok. Aztán elmegy tőle a kedvem és kész.. Eddig csak a csiklómat szoktam izgatni és így, de most kíváncsi voltam,hogy ha megujjazom magamat, az milyen. a mutató ujjamat teljesen feldugtam de semmi külön9s érzés nem volt. Valószínűleg átszakítottam a szűzhártyát vagy nem? Nem vérzett semmi, é nem is fájt. DE nem gyakran masztizok, úgy 2hetente max. 1-szer. Normális? Lécci,normális válaszokat adjatok!

12/L



2012. szept. 15. 18:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
Mivel ez a kiírás 2012-es, most annyi lehetsz mint én. Én mostanaban kezdtem olyan filmjét nézni, es én is borzasztó kíváncsi vagyok. Izgatom a csiklom, de nem tudok tole felizgulni, semmi stressz meg ilyesmi sincs ami akadályozná. Te hogy oldottad meg? Én felek feldugni az ujjam hatha elvesztem a szizessegem. Ugyanez van velem ez a barátaim mit gondolnanak meg a Szüleim. Irsz privatba h hogy oldottad meg? Elore is koszi
2014. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, szüzesség elvesztése az ujjadtól? tényleg nem kell még ilyen tevékenységeket folytatnod...
2014. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Tudom h akkor leszek nem szűz ha velem hatolnak, de elszakadhat a hartyam ha ujjazom magam!
2014. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Belém*
2014. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #11!


A maszturbálást és felizgulást célszerű fejben kezdeni! Csak vannak "olyan" gondolataid amiktől érzel valami bizsergést.

Ha nincsenek akkor még korai a maszturbálás, és inkább ne is erőltesd! Vannak akik később érnek be, nincs ezen semmi szégyellni való. (bár tudom ezt hiába mondom, annak idején én sem tudtam így érezni) Ha erőlteted a dolgot az nem vezet semmi jóra.


Ne ronts ajtóstól a házba! Először tanuld meg élvezni a csikló izgatást, aztán ráérsz ujjazni, amitől valóban átszakadhat a szűzhártyád. A #7. válaszban lévő Wikipedia linken megnézheted a legjellemzőbb szűzhártya formákat. Láthatod, hogy azért van rajtuk rés amin keresztül akár az ujjad is beférhet, de ehhez fontos a jó síkosítás (és a tiszta kéz)!

Ujjazás előtt célszerű egy tükörrel "feltérképezni a terepet" ;).

Ha óvatosan szétnyitod a kisajkaidat akkor a hüvelynyílásnál láthatod a szűzhártyádat.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem van benne valami, amit hasznosnak találsz!

2014. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pasiként 9 évesen masztiztam előszőr, érdekes volt, igazából azt se tudtam mit is csinálok kb, de az első orgazmusomtól, szinte nap csináltam, igazából amikor csak tehettem, naponta többször is.


A tested megismerése nem bűn, sőt egy nagyon fontos dolog és kit érdekel hány éves vagy.

Csináld nyugodtan amikor csak jól esik, és semmi rosszra ne gondolj, mert ez egy jó dolog és nem korhoz kötött.

Bűntudatod meg főleg ne legyen!

2015. júl. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!