Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ilyenkor bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja járunk. Én őt nagyon szeretem, ilyen emberrel még sosem találkoztam, mint ő. Életemben talán először vagyok igazán szerelmes. Ezzel nincs is semmi gond, mert jól megvagyunk. Csak van olyan, hogy néha (2-3 hetente) eszembe jut az exem, akivel 9 hónapja szakítottunk és elkezdek róla gondolkodni (nem sokáig max 1-2 percet), ezután bűntudatom van, hogy minek gondolkodok róla. És szerintem ez azért lehet, mert a legjobb barátnőm mikor 2 hónapja összevesztünk és azóta se békültünk ki, elkezdte nekem, hogy én még mindig belé vagyok esve, miközben én már 1 hónapja a Barátommal voltam. És ez nagyon nem igaz. Szerintetek mi lehet bennem ilyenkor ez a bűntudat? Vagy miért?


Előre is köszönöm, aki végigolvasta a regényemet és normális választ tud adni! :) 17/L


2012. szept. 4. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 4 évig voltam együtt az ex barátommal, a mostanival pedig már több mint 1 éve tart. A kettő között 1 hónap szünet volt, szóval nem volt sok időm "elfelejteni", nem mintha sírós szakítás lett volna, inkább olyan baráti :) Nekem még mostanában is előfordul, hogy az exemmel álmodok, pedig egyáltalán nem vonzódom már hozzá semmilyen szinten..de nekem is mindig amikor reggel felkelek a párom mellett egy ilyen álom után, nagyon bűntudatom van, pedig az álom aztán tényleg egy tudaton kívüli dolog :D Szóval szerintem normális az, hogy bűntudatod van, de ne félj, az, hogy rá gondolsz, nem azért van mert még szereted, hanem mert mégiscsak része volt az életednek, és a múltat nem lehet kitörölni :)
2012. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez most megnyugtatott. :)
2012. szept. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!