Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen comb- és fenékfeszesítő...

Milyen comb- és fenékfeszesítő gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúrákra vagyok kíváncsi, meg étkezési tanácsokra, csak mindenféle gyakorlatokra, amikkel izmossá tehetem a combomat és szép kerekké a popsimat. Ha írtok egy gyakorlatot, légyszi, írjátok oda, hogy hány ismételgetés kell belőle! Köszönöm, és légyszi, írjatok sokat!

2012. júl. 10. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legjobbak: guggolás, kitörés, lépcsőzés, lábemelés hátrafelé térdállásból. Mindegyik súly terheléssel menjen, heti kétszer max. és gyakorlatonként 3-4 sorozat 10-15-ös ismétléssel. Ehhez viszont aránylag nagy súly kell, nem 2 kilós barbi súlyzó.:)
2012. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zakathol ***** válasza:

Márpedig megfelelő étkezés nélkül nem várhatsz eredményt. Tehát attól, hogy felsoroljuk a megfelelő gyakorlatokat még nem fogsz velük kellő/kielégítő eredményt elérni.


A te módszeredhez hasonlót végzet a lentebbi hölgy is:

[link]


Ha megnézed, csont és bőr, a segge mégis egy rakás szerencsétlenség. Ez a nem megfelelő étrend következménye. Akár ágálsz ellene, akár nem, sajnos a tested így működik.

2012. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!

Amúgy az egészséges étkezés szerintem is fontos, csak most azért nem akartam olyan tippeket kérni, mert az már folyamatban van :) (sok zöldség-gyümölcs, kis adagok kicsit gyakrabban, este 6 után már nem eszem,stb.). De egyetértek Veled, anélkül semmi értelme a dolognak. Köszi, még egyszer, az eddigi válaszokat!

2012. júl. 10. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem jó a folyamat:)

Esti 6 után nem evés hülyeség. Sok gyümölcs nem jó, mert túl sok cukrot viszel be.

Figyu: fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró, protein tápkieg (edzés után)

Ch: zabpehely, rizs, krumpli, tk kenyér, sok zöldség

zsírok: omega3, lenmagolaj.

Ezek alkossák az étrended nagy részét.

2012. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, nekem abszolút bevált a 6 után nem-evés... amúgy meg az alkatom is szerencsés (hála az égnek :D), úgyhogy amúgy sem hízom meg tőlük (csak azért, tudod, mégiscsak, nem bízom a véletlenre, hanem figyelek magamra, meg arra, hogy mit eszem...). Szóval amúgy a súlyommal meg a kinézetemmel semmi baj, és a combom meg a fenekem se nagy/ vastag, csak kicsit formásabbat szeretnék. De aranyos vagy, köszi a tippeket! :)
2012. júl. 10. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!