Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Feszesebb feneket és combot...

Feszesebb feneket és combot szeretnék. Milyen sportot ajánlotok rá? Futás vagy inkább sulyzos edzés?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Olvasgasd a gyakorit. Minden harmadik kérdés erről szól...
2012. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok-sok séta.
2012. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Futás, taposás... :)
2012. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindkettő. Nem tudom milyen típusú alapból a feneked (lapos, kidomborodó, kicsi), de ahhoz mérten kell igazítani az edzést. Azt javaslom végezz guggolásokat, kitöréseket súllyal, menj el edzőterembe, nagyon jó gépek vannak. Például az én fenekem kidomborodó (olyan Vida Guerrás), és én bemelegítés után csinálok fenékgyakorlatokat, aztán a végén fél órát futok. Fél év alatt szinte kőkemény lett a fenekem, semmi zsír nincs rajta, és nagyon feszes. :) Mondjuk én heti 5x járok edzeni. De figyelj az étrendre is, anélkül semmit se ér az egész.
2012. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!