Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom iszik mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom iszik mit tegyek ellene? Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt 6 éve nézem, két gyerek van. Ha elfogadsz egy tanácsot, hagyd el! Én sajnos nem hagytam el, de megbántam.
2012. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod megváltoztatni, ha önmaga nem akar változni. Ne várd meg, még babátok lesz.
2012. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem tudom elhagyni mert szeretem ! ..
2012. szept. 16. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha iszik az nap nem szopod.. megérti és amelyiket jobban szereti az mellett dönt.
2012. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor szeresd a piával együtt.
2012. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor fenyegesd meg, hogy vagy az ital, vagy te.


Nézz meg pár olyan embert, akinek a házastársa alkoholista. Borzalmas.

2012. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az nehéz ügy lesz a legtöbb ember ugyanis ösztönösen életben akar maradni....

Bár egy két elkeseredett szerencsétlent kellő endorfin felszabadításával és egy további (kimeríthetetlen) örömforrás kilátásba helyezésével kellően befolyásolni lehet.

Ha ez nem jön be még mindig a falhoz szögezheted.

2012. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. Nekem az első barátom nem volt alkoholista, de szinte minden hétvégén rendesen felöntött a garatra a haverjaival, sokszor csinált olyan dolgokat, amire nem lehetett büszke. Én megbeszéltem vele, hogy ez nekem nem tetszik, én ezt nem nézem végig, magának sem tesz jót vele, mondtam, ha így folytatja, akkor azt már nélkülem teszi. Egyébként nem folytatta tovább a dorbézolgatást.

Sajnos apám alkoholista, szóval tudom milyen az, nem is tartom már vele a kapcsolatot abszolút. Nekem egy ilyen pasi nem kéne. Tönkreteszi saját magát és a környezetében élőket is. És lehet, hogy most szereted, de hidd el, hogy úgy meg fogja keseríteni az életedet, hogy majd fogod még azt is kívánni, bár sosem ismerted volna meg! Elhagyod és majd beleszeretsz másba.

2012. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Názd... ha valaki napi szinten iszik, csak mert miért ne, az nem fog megváltozni. Állítsd választás elé, hogy a pia, vagy te. Aztán a döntés szerint lépj. Miért lenne jó neked egy alkoholista, link alak mellett élned? Miért szülnél egy ilyen embernek gyereket?
2012. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felnott embert nem lehet semmirol "leszoktatni" vagy atnevelni. Amikor ot valasztottad akkor valasztottad minden jo/rossz tulajdonsagaval egyetemben. Ha neked nem fer bele a tureshatarodba amit csinal, akkor szakitani kell.
2013. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!