Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a felfogas a baratnomnel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a felfogas a baratnomnel?

Figyelt kérdés
Szombat este bulizni voltunk es meglatta azt a sracot egy csajjal, aki tetszik neki. Eloszor azt hittem teljesen ossze fog omlani, szomorkodni fog, de nem. Meglepo modon azt mondta, hogy harcolni fog a pasiert, fogta magat, ivott egy kis palinkat, es ugy tancolt, olyan jo kedve volt, mint meg SOHA. Azota szinte mindig ilyen szexisebb ruhakat hord, miniruhat.... Normalis ez?
2012. szept. 17. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Részemről egyik "véglet" se túl normális.
2012. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
nem normális. de ebben a világban, mi vagy ki normális?
2012. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán!Így akarja felhívni magára a figyelmet...rossz döntés sztem...
2012. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért, jobb, ha azon rágódna, hogy "álmai pasijának" nője van, és emiatt bőgne? Szerintem normális, így vezeti le magában a dolgot, ennyi.
2012. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A piátol lehetett jókedve.


De ha nem piált volna, és magában se érez semmit, akkor jobb, hogy nem történt köztük semmi.

2012. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk biztosan, hogy a baratnoje-e, de azt biztosan tudom, hogy a pasi egy nocsabasz, mivel csutortokon masik ket csajnak csokolgatta a vallat, szombaton meg mas csajjal volt.
2012. szept. 17. 14:33
 7/14 A kérdező kommentje:
14:30 ne haragudj, de nem ertem, mit akarsz ezzel mondani
2012. szept. 17. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a pasi 1pislantást sem érdemelne,mond meg a barátnődnek!
2012. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

14:30-as

Mindenképp jobb,hogy nem történt köztük semmi,hisz lehet aznap megkapta volna de másnap vagy rá 2napra már másik csaj ölelgetett-csókolgatott volna!És az mennyivel volt jobb,hogy ivott?Az megoldotta a problémáját?Sztem nem..

2012. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudod hanyszor mondtam neki, barkit megkaphatna a baratnom, mert nemcsak nagyon szep, de mindenkivel nagyon kedves, szinte mindig mosolyog, viccelodik, es annyira gorcsosen ragaszkodik ehhez a pasihoz, aki mellesleg egy nocsabasz, aki imadja a piat, rengetegszer reszeg es fogdossa a csajokat...
2012. szept. 17. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!