Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarná a pasimat?

Figyelt kérdés

sziasztok:) összejöttem 3 napja egy sráccal és ő az első barátom, és ha majd valamikor átjön hozzánk nem fogja az zavarni hogy tele van posztorrel a szobám? van egy fiú banda akikért élek-halok nagyon helyesek aranyosak és jól énekelnek ^^ és a telómon is az ő képük van, persze más banda posztere is kinn van..de nem akarok a rajongásról lemondani!

16L


2012. szept. 18. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi idős az agya, egy gyereknek elmegy a gyerekszoba tele poszterrel, de egy férfinak, fickónak lehet jobban bejön egy nőies szoba...
2012. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
miért? nekem meg tuning autós poszterekkel van tele az egész pecó, és 28 vagyok. nekem így tetszik, kész. ha a csajom le akarná szedetni, vagy "rendet rakatna" akkor kereshetne egy öltöny-nyakkendős pedáns kis lúzer b*zit, akinél a légy is se*gre esika polcon, de egy kereket nem tud lecserélni az autóján.
2012. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nincs tele rakva össz 5 poszter.. csak rosszul fogalmaztam
2012. szept. 18. 20:47
 14/15 anonim ***** válasza:
nálam 10 poszter van a falon, aztán még az 1/9-e sincs tele a szobának. engem nem zavarna
2012. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne mind1, de én 36 vagyok, és ez inkább gyerekes dolog, és azért. Bár 16 éves koromban volt ilyesmi csajom (rajongó), és én már akkor is hülyeségnek tartottam ezt.
2012. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!