Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez az érzés? Egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez az érzés? Egyáltalán normális?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lányba de ez az igazi "szerelmes vagyok belé" érzés szerencsére elmúlt április-május környékén. De azóta is összerándul a gyomrom, izgalomba jövök ha meglátom vagy ha róla hallok valamit. De tényleg már nem érzek semmi olyan erőset iránta...Ez még mindig szerelem? Egyszerűen nem tudom hova tenni ezeket az érzéseket mert ez az első.:) Köszi! 15/F
2012. szept. 18. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
ez bizony a szerelem :)
2012. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez gyomorgörcs
2012. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de ugyanez a helyzet egy fiúval. Már nem szeretem, nem is érdekel meg semmi de ha hallok róla vagy összefutok vele vagy meglátom a nevét akkor nem tudok semleges maradni. Ez akkor múlik el ha találsz mást akit szeretsz.:D
2012. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!