Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkóság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság a nővéremtől?

Figyelt kérdés

nővéremnek idén lesz szalagavatója és van barátja, egy évvel idősebb nála és mondta a tesóm hogy nem őt fogja megkérni hogy táncoljon vele, hanem egy haverját ( és mondta a tesóm h nem tartja helyesnek a pasiját, (szerintem se az, de jófej), és mondta a tesómh ő a belsőért szereti). Azért akarja hogy egyik haverja táncoljon vele mert az helyesebb és 'szép párt alkotna vele' és mivel a pasija nem annyira helyes vele nem lennének szép pár, de hogy szarul érzi magát emiatt de neki ez fontos. Szerintem ez nem szép tőle, hiszen ha szeretsz valakit akkor nem ez alapján döntöd el vagy nemtom.. és azt mondta a pasijának hogy azért nem vele táncol (a pasija kiakadt kicsit) mert hogy fél hogy mi van ha szakítanak v ilyesmi..

vagy nektek erről mi a véleményetek?

17L


2012. szept. 19. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

pff bakker.ezért tuti szakítanék vele

ekkora bunkóságot öcsém,életemben nem láttam

2012. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó fej nővéred van, basszus.
2012. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mivan ha szakítanak, és a képeken őt kell látnia??


Hát eléggé bunkóság ja, ez olyan mintha egyik haverját hívná el egy buliba aki helyesebb, merthogy ott az emberek majd azt lássák hogy helyes pasival táncol? :D


Szerintem gáz, és szánalmas.


22f

2012. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Biztos szakítanék vele.
2012. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ezt nem róttad fel neki?

2 pasi kell neki.1 akit szeret,és egy másik az utcára hogy vele mutatkozzon

2012. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem kicsit szánalmas..

képzelem mennyire szeretheti a pasiját :D

2012. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A srác helyében azonnal kirúgnám, és mehetne a jóképű, ám bunkó haverral az ágyba is nyugodtan a lotyó :D
2012. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát nekem azt is mondta h nem szerelmes belé csak szereti és jól esik neki hogy mellette van. am nem szeret más pasit, csalódott a helyes fiúkban azt mondja és mondta hogy csak a belsőt próbálja meglátni. de sztem nem lesz hosszú a kapcsolat. de abban meg igaz hogy szakitanak és lehet h nem lesz kellemes élmény a szalagavatós képeket visszanézni. én mondtam nekih ez nem szép de ő azt mondja h tudja.. :S
2012. szept. 19. 20:33
 9/15 anonim ***** válasza:

mekkora egy ri-- a a nővéred.az ilyen lány nem is érdemel meg senkit.

így kihasználni szegény srácot.

2012. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a velemenyem, hogy a testvered nagyon pof@tlan es nem erdemli meg a sracot.
2012. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!