Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkóság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság a nővéremtől?

Figyelt kérdés

nővéremnek idén lesz szalagavatója és van barátja, egy évvel idősebb nála és mondta a tesóm hogy nem őt fogja megkérni hogy táncoljon vele, hanem egy haverját ( és mondta a tesóm h nem tartja helyesnek a pasiját, (szerintem se az, de jófej), és mondta a tesómh ő a belsőért szereti). Azért akarja hogy egyik haverja táncoljon vele mert az helyesebb és 'szép párt alkotna vele' és mivel a pasija nem annyira helyes vele nem lennének szép pár, de hogy szarul érzi magát emiatt de neki ez fontos. Szerintem ez nem szép tőle, hiszen ha szeretsz valakit akkor nem ez alapján döntöd el vagy nemtom.. és azt mondta a pasijának hogy azért nem vele táncol (a pasija kiakadt kicsit) mert hogy fél hogy mi van ha szakítanak v ilyesmi..

vagy nektek erről mi a véleményetek?

17L


2012. szept. 19. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez rohadt nagy bunkósság volt.

Nekem biztosan rosszul esett volna.

2012. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát nemtoma pasi se egy érzelgős típus inkább korához képest komolytalan de jó fej. eddig ő a legszimpibb viselkedésileg nekem ! ( vagyis az eddigi srácai közül).. nemtom tényleg én is sajnálom kicsit, de én nem akarok ebbe bele avatkozni..:/
2012. szept. 19. 20:46
 13/15 anonim ***** válasza:
A nővérednek szerintem el kéne gondolkodnia ezen. Én, általában, ha meghozok egy döntést, ami hatással van valakire mindig a helyébe képzelem magam, hogy mi lenne ha... szerintem a nővérednek is ezt kellett volna tennie. Neki vajon milyen érzés lett volna, hogyha a barátja egy másik lánnyal megy el inkább, csak azért mert jobban néz ki. Ez egy elég szemét húzás volt a részéről.
2012. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
szerintem is:S de a pasi nem tudja hogy azért nem
2012. szept. 19. 20:58
 15/15 anonim ***** válasza:

"nem szerelmes belé csak szereti és jól esik neki hogy mellette van. am nem szeret más pasit, csalódott a helyes fiúkban azt mondja és mondta hogy csak a belsőt próbálja meglátni"


Felszínes csaj az egyszer már igaz! Emiatt mindig a hozzá hasonlókkal futott össze, és csalódott is (vszeg fog is még), de hiába a "barbatrükkje", mert a végén kibújik a szög a zsákból, ő pedig másik pasi után fog nézni.

A pasija viszont tényleg elég éretlen lehet, ha ebből nem vágja seperc alatt, hogy ő csak citrompótló a teájában!

2012. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!