Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy egy ember megbánja, hogy eldobott egy "értékes" embert?

Figyelt kérdés
Szóval gyakori,hogy rájöjjön idővel az ember,hogy kit dobott el magától?
2012. szept. 19. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon remélem, hogy azok a lányok így gondolnak vissza rám.

19F

2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem gyakori, mert a legtobben okkal dobnak el valakit.
2012. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam,azokra az emberekre értem,akiknél ki sem alakult a kapcsolat,csupán alakulóban van. sosem jut eszükbe,hogy "mi lett volna ha...? adok esélyt a másiknak..?"
2012. szept. 19. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy megbánja vagy sem.De ha meg sem próbálta,sosem tudhatja hogy nem e azt a személyt dobja el magától,akivel esetleg egy életen át boldog lehetett volna.1 esély mindenkinek ki jár szerintem.
2012. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Velem megtörtént ilyen. Két srác is szakított velem, és mind a kettő nagyon-nagyon megbánta amit tett, mert rájöttek, hogy nem fognak még egyszer olyat találni, mint én. Az egyikkel 7 évvel ezelőtt voltam együtt és még azóta is mondja, hogy engem keres minden lányban.

A másik is még mindig szeret...

Legutóbbi még nem jutott el idáig, de ő is rá fog jönni erre.


Úgyhogy igen, létezik ilyen, velem 80%-ban ez történt.De általában el kell telnie egy időnek mire ezt a másik fél felfogja.

22/L

2012. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!