Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvetemült ötleteket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvetemült ötleteket egy barátom (fiú) 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Mindenféle elvetemült aberrált ötlet jöhet, valami emlékezeteset szeretnék. Tudja hogy készülök valamire mert többször említette hogy nem szeretne örömlányokat a buliján... Amugy szingli.

2012. szept. 20. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha többször említette akkor azt szeretne. Mégis milyen 18 éves fiú az aki ne akarna egy jó kis lotyót a bulijára....
2012. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
ez célzás volt arra, hogy jöjjenek csak azok az örömlányok ;)
2012. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
am project x-et nézd meg ;)
2012. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a legkirályabb:

egyszer 18 az ember! ez sajnos sokba kerülhet, de hidd el, megéri! vidd el a környék leges legjobb szórakozóhelyére! öltözzetek fel csinosan, alapozzatok egy jót, aztán szedjetek össze annyi embert, hogy veletek ünnepeljen, amennyit csak tudtok! pia és csajok, ez egy 18 éves srác álma

2012. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Torta?
2012. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Komolyan mondta hogy nemakar pénzesnőket. Kisváros miatt szórakozóhelyek szempontjából meg vagyunk lőve, meg amugyis házibuli lesz. Torta, pia az alap. Extrának szeretnék valami egyedit. Project Xet láttam jófilm, de jövő hétvégén überelni fogjuk!
2012. szept. 20. 22:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, én azért egy szamár show mellett letenném a voksomat, én is azt szervezek egyik cimbim legénybúcsújára!
2012. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ugye nem shop-stop? :DD
2012. szept. 20. 22:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Csaj előugrik a tortából,majd nyom egy öltáncot az ünnpeltnek.

Már Magyar országon is lehet ilyet rendelni.

2012. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is mit össze nem kerestem különböző szex oldalakon, mire találtam egy nőt nagy nehezen aki hajlandó nem kevés pénzért megcsináltani magát egy szamárral! Először azt hittem, hogy anő beszerzése lesz a problémásabb, de frászt... szóval basszus, kitől kérjek kölcsön egy szamarat, és mit mondjak, hogy kellene a szamarad kölcsön holnapig az esti buliba??? :D
2012. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!