Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt ez a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ez a lány? (velem)

Figyelt kérdés

:)

Randiztam még a legelső nap egy leendő egyetemi csoporttársnőmmel, de akaratlanul is túl intimre sikerült, bár testi dolog nem volt közöttünk. Barátja is van :S nem ez a lényeg.


Másnap levegőnek nézett, sőt, finoman lerázott, másnap amikor beszéltem vele elég durván rázott le...


Azóta azt vettem észre, hogy folyamatosan figyel és ott van ahol én vagyok.


Ma például átjött az én rajzcsoportomba, pedig nem is ide tartozik.... amikor vége volt az órának először ment ki a teremből, és az épület előtt addig állt amíg le nem mentem egy társasággal. Ott állt egyedül, majd mielőtt elindultunk ő is elindult. Lassan sétált, én gyorsan mentem.


Amikor utolértem sréhen átment az út túloldalára (én persze mentem tovább) végig mögöttem jött ott a másik oldalon és nézett.


miért? nem hiszem hogy tetszem neki, hiszen lerázott, ha nem akar semmit minek van folyton a közelemben? Ez nem az első eset... folyton ott van ahol én, folyton megvár, előremegy, az utamba kerül. 50 csoporttársam van de eggyel sem futok össze ennyiszer...


Amúgy kifejezetten kerüli a tekintetemet, szinte sosem néz a szemembe (bár mostanában egyre többet, sőt pár szót is beszéltünk már)



2012. szept. 20. 23:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
2, vagy 3 éve járnak, biztosan komoly, csak kicsit már unhatja.
2012. szept. 21. 00:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog...egy jó tanács, ha akarod megfogadod, ha nem nem...ne mássz bele a kapcsolatba, semmilyen módon! Értesd meg vele, hogy vagy te vagy a másik, de ne tégy semmit, amit fordított esetben te se szeretnéd, hogy megtegyenek veled. Először a lánynak kell tisztában lennie a saját érzéseivel, ha téged akar, hagyja ott a másikat, mielőtt még bármit csinálnátok, ha pedig a barátjával akar maradni ne hülyítsen téged!:)
2012. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!