Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? :/

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre hogy nagyon sok fehér, krémszerű váladék folyik a hüvelyemből. Először nem foglalkoztam vele, de most elkezdett viszketni. Nem fáj, teljesen szagtalan, csak viszket, de elég erősen. Nőgyógyásznál 2-3 hónapja voltam, akkor fájt, folyt, viszketett, bedagadt, amit csak el lehet képzelni, ő írt fel egy gyógyszert, kenőcsöt és egy kúpot. Barátom is bevette a gyógyszert amit az orvos mondott, egy ideig semmi baj nem volt, 1 hónapra rá megint, de az magával elmúlt a menstruáció után. Most érzékelhetően jobb, nem szenvedek annyira tőle, csak hát naponta háromszor kell fürdenem, és az utcán is csak arra tudok gondolni hogy vajon mikor vakarhatom-e meg végre. Van valaki rajtam kívül, akinek ugyanilyen problémái vannak? Mit tehetnék? Előre is köszönöm.:)

2012. szept. 20. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Vissza az orvoshoz.


Amúgy használtok gumit?

2012. szept. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj vissza a nőgyógyászhoz!!!
2012. szept. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt nem egyszer ilyen problémám, sajnos elég érzékeny vagyok ezekre a dolgokra :/

Eleinte mindíg dokihoz rohangáltam de rájöttem, hogy hosszútávon nincs sok értelme mert akkor is fog vmi betegséget találni, hogyha nincsen...a lényeg h kapja a pénzt. Fontos, hogy kerüld a műszálas bugyikat!! Csak pamutot vegyél!! És ha rendszeres sexuális életet élsz csinálj hüvelyöblítést rendszeresen ( gyógyszertárakban megtaláls minden hozzávalót) ha pedíg ismét jönnek a tünetek vegyél canesten hüvelykúpot( és a szexet felejtsd el amig ismét jó nem lesz mert csak ront a helyzeten)

Nekem ez mindíg bejött!

2012. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom, probàld meg a Caneten combit, én nem alkalmazhatom, de neked bevàlhat!
2012. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, gumit nem használunk, fogamzásgátló tablettát szedek, de az orvos szerint nem azzal van a baj. Egyébként kísérletezgettünk, gumival védekeztünk újra egy ideig, de nem igazán segített. A hüvelyöblítéses módszert és a canestent mindenképp kipróbálom, köszönöm. Ha pedig ezek sem segítenek, akkor igen, vissza az orvoshoz. Remélem megtudom ezt oldani, mert a szexuális életem már katasztrófa, mondhatni hogy már nincs is. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 23. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit még elfelejtettem mondani. Gumi mellé kipróbálhatnád a pharmatex hüvelykúpot, kicsit körülményes lehet de fertőtlenítő hatású...én egy éve használom csak a pharmatexet és azóta nem volt semmilyen fertőzésem :)

3-asvoltam

2012. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!