Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi kötözködös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kötözködös ember ebben a kategoriában? Kiirtam egy kérdést, erre ok nélkül leretardáltaztak. Semmit nem tud rolam egyik se, akkor minek kell oltani?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a magyar.
2012. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?linkeld már be
2012. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy egy mukkot nem szoltam! kiirtam, hogy pàrom beteg valszeg, és elkaptam én is terhesen, irtàk menjek el orvoshoz, irtam hogy elmegyek. Aztàn irtàk, hogy biztos nem mentem el, mert retardàlt vagyok...Csak ugy...A vérét kiontanàm az ilyennek...
2012. szept. 21. 13:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden kis unatkozó tizenéves idejár trollkodni meg egyesek azt hiszik h őka legokosabbak a világon és mindent tudnak a szexről is
2012. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4esnek igaza van.

Kis 14-16 éves fiúk lányok osztogatják itt az észt.

2012. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


Tudom, nem kéne magamra venni, de ne egy kis taknyos döntse màr el, hogy jo anya vagyok-e...

2012. szept. 21. 13:42
 7/18 anonim ***** válasza:

Mert ilyen unatkozó szellemi fogyatékosok is vannak itt, általában 10 év alatt.


Viszont téged sem értelek. Nem kellene ilyeneken rágódnod, pláne ezért egy külön kérdést kirakni. Valódi választ vársz, vagy csak felkaptad a vizet, és most ezt mindenkinek tudnia kell? Ne süllyedj azok szintjére, akikről írtál.

:)

2012. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazad van, kedves utolso, Teljes mértékig, néha kapcsolok is, hogy minek àllok le ilyenekkel veszekedni...:DD Kicsit leoltottam a sràcot, de ugy elszàllt a agyam...
2012. szept. 21. 13:46
 9/18 anonim ***** válasza:

amúgy mit mondott a doki?helyre jöttetek?

Nem kell a sok bunkóval foglalkozni.Egyszer engem privibe mondtak el minden féle k...rvának....Mondjuk én azt se értem piviben irt genyáskódást miért nem lehet jelenteni,miért csak letiltani!!

2012. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugye te is magyar vagy? Na ezért!
2012. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!