Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire hátrány, ha nem...

Mennyire hátrány, ha nem vagyok kitartó?

Figyelt kérdés
De ezt felismertem, és igyekszem tenni ellene. Van is már változás. Sokszor van, hogy belekezdek dolgokba, de nem fejezem be őket. Őszintén szólva iszonyú nehlz errp leszoktatnom, átnevelnem magam. Vagy pl valamit meg kell csinélnom, és addig halasztom, amíg csak lehet. Utolsó pillanatig. Jelszavam az lehetne, hogy amit ma megtehetsz, tedd meg holnapután. Ám megismétlem, változom, van melóhelyem már 3 éve, meg sulizom is, csak olyan ketrecbe zártnak is érzem magam közben a sok kötelesség miatt. Meg mert olyan monoton minden körülöttem.
2011. dec. 2. 23:42
 1/9 A kérdező kommentje:
És vannak ilyan hullámzásaim, amikor azt mondom, elegem van, kiírom a sulit, meg felmondok... Persze nem teszem meg, folytatom, de néha szinte sírva, depressziósan. Néha utálom a monoton életemet. Mi bajom, miért vagyok ilyen?
2011. dec. 2. 23:44
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, fáradt vagyok már, mindjárt megyek is aludni..
2011. dec. 2. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

mert nem becsülöd meg, amid van.

más össze tenné a két kezét egy monoton munkahelyen minden nap, hogy van állása.

2011. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

igen, más összetenné a kezét.


De az ember mindig többet akar mint ami most van.

2011. dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!


Lehet nem tűnt fel, de nem az volt a kérdés, hogy más minek örülne. Ennyi erővel örüljön neki, hogy egyáltalán él, hisz milyen sok haldokló van világszerte...


De hogy a kérdésre is válaszoljak. Ez nem feltétlenül a kitartás hiánya. Nekem sokkal inkább tűnik fásultságnak, érdektelenségnek. Nem bírod a monotonitást. Van ilyen.

Megoldást sajnos nem tudok.


ui.: én is "Pató Pál" vagyok. :)

2011. dec. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy hátrány. Tulajdonképpen a kitartás a siker egyik alappillére. A legokosabb ember sem érhet el akár semmit megfelelő kitartás nélkül. Nem véletlenül olyan nehéz ez, hiszen fontos. Csak a nehéz munkának van értékes gyümölcse.
2011. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazából a meló szerintem azért ilyen nehéz nekem, mert más az érdeklődési köröm, mint amit most csinálok. Olyan művész féle vagyok azt hiszem, és egy monoton munkát végzek, ahol egyedül is vagyok váltásban.. Amúgy a fizum is elég kicsi. De tudom, hogy sokaknak még ennyi sincs.

4 Válaszolónak is köszönöm! Annyit kérdeznék még tőled, hogy szerinted ha most 23 vagyok, már késő, hogy megvalósítsam az álmaimat? Mostmár kitartóbb vagyok, mint azelőtt, csak az a baj, hogy csak nem olyan rég vette észre, hogy ez van velem, de azonnal elkezdtem dolgozni rajta.

2011. dec. 3. 10:58
 8/9 anonim ***** válasza:

NEM késő !


' Ameddig felébredsz reggel és lélegzel, az élet adott neked egy új esélyt '

2011. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor belehúzok!
2011. dec. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!