Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok egy fiúról mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok egy fiúról mindig?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig egy fiúról álmodok. Régebben volt közünk egymáshoz, de aztán elköltözött. Most is beszélgetünk, de neki van barátnője, nekem is van barátom(mellesleg nagyon szeretem a barátomat).Az álmomban régi emlékek jönnek elő, és ez nagyon aggaszt ,hogy már vagy 2 hete róla álmodok,pedig nem voltam úgy odáig érte, vagy ilyesmi! Szerintetek miért? Lehet hiányzik ? /Normális válaszokat kérek/

2012. szept. 23. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
hiányzik neked.
2012. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, vagy csak nem akarom bevallani magamnak ?
2012. szept. 23. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak nem akarod.Legbelül hiányzik
2012. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerinted hogy tudom elfelejtetni magammal? gondolom az időn múlik. vagy van vkinek más javaslata?:/
2012. szept. 23. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik.nézz filmeket amik elgondolkodtatnak,akkor nagy eséllyel erről fogsz álmodni
2012. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, megfogadom a tanácsodat
2012. szept. 23. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!