Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik alapbból rib@ncna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik alapbból rib@ncnak a póthajas/műmelles nőket?

Figyelt kérdés

Igen, póthajam van,mert a saját hajam nem tud megnőni fülcimpánál tovább.. különben hullik és töredezik.

Ezért van 16 éves korom óta póthajam.

A mellméretem pedig 70/A-s volt (legkisebb melltartó méret) ezért nemrég megcsináltattam a melleim. Nem hatalmasak és természetellenesek,hanem szép formásak.

Ezzel mi a probléma?

L/22



2012. szept. 23. 12:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ha vkinek komolyak a szándékai veled, akkor biztos nem a mellméreted fogja visszatartani. Ha egyéjszakás kalandra hajt, akkor esetleg, de olyanba belemenni szintén ribiség sztem.
2012. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Úgy látom, itt mindekit lepontoznak, aki egyetért a kérdezővel (megszokhattuk már itt a GYK-n), de mindegy, azért leírom én is a véleményemet.


Igen, akinek minimum átlagos, de inkább annál nagyobb melle van, pláne szép, formás, nem lógós, stb. azok szerint a műmell ostobaság, hülyeség, ribiség, stb. Akinek viszont nagyon pici melle van, azok közül sokan jogosan gondolnak a műtétre. Persze, a kis mellek között is nagy különbség lehet, pl. szoptatás vagy jelentős fogyás után lógó üres zacskók... hm., nem túl felemelő látvány sem saját magának, sem a párjának. Persze ettől még lehet pasija, férje, barátja, csak nehogy már egy életen át utálkozva kelljen a tükörbe néznem, ha megtehetem, hogy változtatok rajta.

Aki az orrát vagy a fülét műtteti meg, azt miért nem szóljátok le? Pedig nagy orral is lehet szagolni meg elálló füllel is lehet hallani, meg ha rálóg a haja, majd ügysme látszik. El sem tudjátok képzelni, hány plasztikai műtétet végeznek akár világszerte, akár itt Mo-on. Ha nem lenne rá igény, nem lenne ennyi plasztikai sebész.

És tényleg nem a RR féle óriás természetellenes lufikra gondolok, hanem olyan esztétikus cicikre, amik egy nomrál mell méretűek és alakjúak (kb. 75/B/C-80B//C közötti méretre gondolok).


A póthajhoz nem tudok hozzászólni, nekem hosszú hajam van, nagyon sokat kell vele foglalkozni, több éve növesztem, ápolom, stb. lehetne sűrűbb és több, de nem mernék póthajat feltenni, mert az a sajátomat is roncsolná. Meg a póthaj elég nagy macera ám, a költségekről nem is beszélve, mert max. 3 havonta kell újra rakni, legalábbis a fodrászom ezt mondta. Ill, sok megoldás van, de mindegyiknél látszik, hogy póthaj (már aki ért hozzá).

2012. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó :))

egyébként a póthajról annyit,hogy a hőillesztéssel felrakott roncsolja a hajat, én a hajfelvarrást választottam. Az nem roncsolja a saját hajat, viszont tényleg nagyon macerás és 2-3 havonta kell leszedetni és visszavarratni. Nem szokták látni,hogy nem saját,de mondjuk fodrász vagy más póthajas nő biztos látná. Egyébként a sok macera miatt,ha normális hajam lenne én sem b@szakodnék ezzel. Inkább megnöveszteném a sajátom :/

2012. szept. 24. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!