Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal inkább hanyagolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alakkal inkább hanyagoljam a legginget/cicanacit?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


bocsi a rossz minőségért.


2012. szept. 23. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hát pedig szerintem de..
2012. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
magánvélemény: szerintem k*rva jó :D
2012. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

kerek a segged meg mindig oké, de a fejed attól még lehet nem tetszene azért annyira ne bízd el magad :) bár úgy látom neked most pont önbizalom kéne, gondolom 10enéves vagy

f19

2012. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az alakod, nekem tetszel! :) nyugodtan felveheted, illetve hordhatod!!!!!!!!!! :)


F/21

2012. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

WC papír meg villanykörte xD

Rakj már egy kis rendet xD


Rakhatnál föl egy jobb képet is, amin az egész tested látszik! Mert ezeken jól nézel ki, és érthetetlen, hogy mi bajod magaddal. :)

2012. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
minek hazudtok..
2012. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A cicanacit ugye olyan ruhában kell felvenni, ami takarja a popsit, meg egy kicsit hosszabb a ruha is, tehát tök fölöslegesen mondjátok, hogy nem húzhatja fel, mert nektek speciel nem tetszik a combja vagy a feneke!

Simán felhúzhatja, nincs vele sztm semmi gond:)

2012. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Gyakori Ferenc ***** válasza:
tökéletes alakod van. de én mégis azt tanácsolom hogy ne vegyél fel cicanacit. nálam mint pasinál az nem jön be, majdnem olyan mintha nem lenne a lányon nadrág. persze ha ilyen "könnyű préda" tipus vagy, nyugodtan...
2012. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 TOMAtm ***** válasza:
semmi különös,simán vedd fel.
2012. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!