Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Mostanában a korombeli ( 14-15 éves ) lányok sokszor 17-18nak néznek ki, kiraknak mindenüket, és ha valaki le r*bancozza őket vagy ilyeneket írnak a képeik alá, ( amin kivan a fél csöcsük ) hogy idézem: " de meg d*gnálak..." stb. akkor meg fel vannak háborodva. Nem tudom mit képzelnek magukról, lenézik a többi embert, csúnyán beszélnek nagyjából minden második szavuk " f*szom, b*zdmeg, k*csög " az utcán botrányosan viselkednek, beszólnak kb. mindenkinek. Van 2000 "barátjuk" akiket a hátuk mögött ler*bancoznak és mindennek elmondanak. 20 cm-res magassarkúban közlekednek, amiben JÁRNI SEM TUDNAK. Olyan pasikra hajtanak akiknek van barátnőjük. És ha megkapják a fiút, utána már nem érdekes nekik, vagy 2 hétig járnak utána szakítanak. Nagyjából már a fél város megd*gta őket. Ha van barátjuk akkor is más fiúk képe alá szíveket írogatnak, meg "jajj egyelek meg :3 <3 "

És azt bírom, hogy vannak fiúk akik azt mondják, hogy uristen mekkora r*bancok, meg tök szánalmasak, mégis az olyan lányokra buknak... TISZTELET A KIVÉTELNEK.



2012. szept. 23. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, de lassan nem csak a korodbeliek ilyenek, hanem a 12-13 évesek is.
2012. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!
2012. szept. 23. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol ez csak rosszabb lesz. Ez van . De ,h undorito,az is biztos .
2012. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Álltalánosítás vagy sem, sajna be kell látni, õk a többség. Számomra csak az a szomorú, hogy õk nem maradnak örökké 10en évesek. Egyszer családanyák lesznek, hisz van fiú, aki rájuk bukik, és higyjétek el, a gyerekük sem fog semmivel másabb nevelést kapni, mint ahogy "anyuci" viselkedett tinj korában. Megkomolyodni úgysem fognak, a gyerek meg abból tanul, amit lát. Nem csak a mában kell gondolkodni, hanem érdemes belegondolni abba is, hogy 20-25 év múlva hol lesznek õk, "trendi többség", és hogy hol leszünk mi, különc álltalánosítók.

NYUGODT SZÍVVEL lepontozhat bármelyik magamutogatós facebook-modell :)

15 F voltam

2012. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, higy igen, ez csak egyre rosszabb lesz. A lányoknál fõleg, de a fiuknál is megfigyelhetõ ez a "nagymenõpartiarcplázacica" akarok lenni. Álltalában 11-2 éves korban kezdõdik, már akinél... Ez miben mutatkozik meg? Hogyan érik ezt el? Pontosan úgy, ahogy a kérdezõ leírta. Szerintem a körfolyamat bezárult, és lezdõdik elõröl. Csak az a szomorú, hogy a mai "kezdet" nem is.oly régen még 15-6 éves korban indult meg. Ha így folytatjuk, lassan már igaz lesz Anonim MC gúnyképlete, amit még 2003ban vetett ütemre..

"Képzeld olyan öreg nõm van, hogy már menstruál"

Elgondolkodtató...

Elõzõ 15/hím

2012. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lol. 15f ,te aztan tudsz irni.
2012. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szomorú, de amúgy nem csak ennél a korosztálynál jellemző sajnos. Idősebbeknél (16-20) is van ilyen. Én teljesen elborzadok, mikor beszélek valakivel és a g*cit meg hasonló szavakat toldalékként használják minden második mondatukban. De hálát adok azért, hogy én nem voltam és most sem vagyok ilyen.

22/n

2012. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elötem szólókal. én is kiakartam rakni egy hasonló kérdést de meg elöztél
2012. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LOLXDROFL válasza:
Azt hogy ezeket kell úgy széjjel partyzni hogy egy életre megtanulják hogy csak erre jók;)
2012. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!