Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt jó ötlet lenne megtenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt jó ötlet lenne megtenni? Fiúk ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú,aki tetszik,de már régóta.Arra gondoltam hogy,ha legközelebb látom a suliban(holnap), akkor beszélek vele négyszemközt és elmondom neki,hogy tetszik nekem és hogy megakarom ismerni.

Mert már meguntam hogy csak nézegetem,és róla álmodozok.Szeretnék összejönni vele.


2010. máj. 10. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne, ki fog használni!

a pasi dolga a kezdeményezés!

2010. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En orulnek neki, azt ne mond, hogy tetszik neked csak, hogy meg akarod ismerni... esetleg egy seta delutan vagy iesmi :P


15f

2010. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak mint haver menj oda, e áruld el az érzéseidet! Had vegyen ő észre téged és ő lépjen!
2010. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne áruld el az érzéseidet!
2010. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan! Ha bele egyezik, nem vesztettél semmit, ha meg elutasít, akkor sem lesz gond belőle, mert nem fog veled foglalkozni... Szóval nyugodtan, és mindent bele! F/16
2010. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és mondd el az érzéseidet! Hidd el, nyitott lapokkal sokkal egyszerűbb és jobb játszani, mert így nem kell álmokat dédelgetned. Ha tudtára adod hogy tetszik, ő is egyenes választ ad majd. Remélhetőleg a jobbikat :)


15/f

2010. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb hívd el vhova, nem fog rögtön lépni, ha csak úgy ott teremsz a semmiből és közlöd, hogy "szia, tudod tökre bejössz"...az ilyenből nem nagyon sül ki semmi jó (tapasztalat). Mondom, elhívod, és szép lassan rájön, hogy mi is a helyzet...;)
2010. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem menj oda hozzá, beszélgess vele, és kérdezd meg hogy mondjuk hétvégén elmenne e veled sétálni:)
2010. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

milyen hülye pesti szokás ez, h "menj, mond el az érzéseidet, minden csak jobb lesz tőle" ??!

semmi nem lesz jobb, hidd el, max megijeszted a pasit, és el fog kerülni mindenhol, vagypedig kihasznál, h megd*ghasson...

ez sajnos így igaz. haverkodj vele, szerintem inkább éreztetsd vele, hogy tetszik, többet akarsz tőle, és ha kölcsönös lépni fog őő is, de ha nem a barátság még megmaradhat.

sok sikert! :)

2010. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se mondd el neki. Tényleg csak kihasználna. Vagy elmenekülne... :D

Hívd el valahova és csak éreztesd vele, de nehogy elmondd, hogy tetszik neked.

Amúgy ez a barátság dolog annyira abszurd. Ha egyszer tetszik az illetőnek a másik, abból barátság már úgyse lesz, ha más sem lehet, mert mindig csak reménykedne. Utálom, ha valaki azt mondja "legyünk barátok"... :DD

16/L

2010. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!