Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá? Jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Tehát,a barátommal 2.hónapja vagyunk együtt,távkapcsolatban vagyunk szeptemberig.

Legközelebb jún. végén találkozunk,akkor megyek hozzá.Terveztem venni ezüst lánccal egy szivet,amit ketté lehet törni,tehát egyik nála,másik nálam + gravíroztatni a nevünk kezdő betűjét:) Mit szolnátok hozzá? :)

Előre is köszönöm a válaszokat

15/L


2011. jún. 17. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz ötlet de én nem tudnék férfi létemre egy ilyen nyakláncot hordani mert szinte csak nőkön látni ilyet szal inkább vegyél neki valamit amit fel is húzna :D

17/f

2011. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit elcsépelt, és nem nagyon ismerek olyan hímneműt, aki szívesen hordja,ha kapott ilyet.
2011. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
[link] Az ilyen fajta? Csak persze belülröl üresen.
2011. jún. 17. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Baromság.
2011. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Huhh hát igen ezekért a szíves dolgokért nem nagyon "rajonganak" a pasik :D én is bepróbálkoztam vele a barátomnál de ki kellett cserélnem xD most olyan van h az ő nyakában az én nevem kezdőbetűje van (kb 3-4 cm-es medálban) az enyémben pedig az ővé szerintem te is próbáld meg inkább ezt a fajta választást de hát ki tudja lehet a te barátodnak pont tetszeni fog a szív igazából ez pasifüggő :)


16/L

2011. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi..szétnézek,hogy milyen alakúak vannak még :-)
2011. jún. 17. 00:27
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Még csak 2 hónapja vagytok együtt, szép gondolat, de ne siesd el a dolgot.


2. Én soha életemben nem hordtam nyakláncot, és nem is fogok - attól még a barátod örülhet neki.


3. Mennyibe fáj egy ilyen? :)

2011. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az egyik osztálytársam hord egy fél szívet a nyakában (igen fiú)
2011. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az öcsémnek is van ilyen nyaklánca, csak a skorpió helyett a lány neve van belegravírozva...4 éve vannak együtt, ha jól tudom legalább 2 éve a nyakában van, engem nem zavar, őt nem zavarja, sőt senkit sem zavar:D Sőt jól is áll az öcsémnek, olyan szép barna bőre van, hogy csak na, és tök jól feldobja ez a lánc;)

A másik véglet viszont az én férjem...nagyjából 5 éve kapott tőlem egy láncot, nagyon vékony ezüst, rajta egy pici medállal, fél évig hordta, szerintem csak azért, hogy nekem kedveskedjen, de alig várta, hogy levehesse...a karikagyűrűn kívül semmilyen ékszert nem hajlandó magára aggatni(amit amúgy nem is bánok), még az óráját sem hordja, csak ha nagyon muszáj..szóval ismerned kell milyen a barátod stílusa...

25/l

2011. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én Valentin napra vettem a páromnak,és nagyon örült neki és mindig hordja! Az oka? Szerelmes,nagyon is!:)

Szerintem jó ötlet,vedd meg és add neki oda!:)

2011. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!